Przewidywany czas dostawy:

Przy zamówieniu w ciągu 8 godz. 41 min.: Wysyłka w następnym dniu roboczym.

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Tanie cartridge do drukarek HP 300XL zamienniki i oryginalne

Kompatybilne wkłady do 300XL

Oryginalne wkłady do 300XL

Zamów już teraz w korzystnych cenach wkłady HP 300XL w sklepie internetowym TonerPartnerzyWkłady HP 300XL są odpowiednie dla wielu drukarek HP i należą do klasycznych wkładów z głowicą drukującą. Przez wiele lat producent Hewlett-Packard stosował je w modelach swoich drukarek. 

W tej wersji głowica drukująca jest już zainstalowana w oryginalnym wkładzie atramentowym HP. Z każdym nowym wkładem otrzymujesz również nową głowicę drukującą. Ponieważ ten mały element jest jednym z najważniejszych dla uzyskania czystego wydruku, technologia ta jest gwarancją optymalnej pracy. Sprawdziło się to szczególnie w przypadku czarnego wkładu HP 300XL. Ponieważ czarny wkład składa się tylko z jednej komory, a mianowicie dla czarnego atramentu HP + głowicy drukującej, z zakupem każdego nowego wkładu unikasz konieczności konserwacji swojego urządzenia.

Technologia ta ma niekorzystny wpływ na kolorowe wersje wkładów atramentowych HP, w tym kolorowy wkład HP 300XL. Dzieje się tak, ponieważ kolorowy wkład składa się z trzech komór, po jednej dla kolorów cyan, magenta i żółty. Konieczna jest zatem wymiana całego wkładu, gdy nawet tylko jeden kolor jest pusty.

Podobną konstrukcję znajdziesz w wielu drukarkach tego producenta, od HP 300 poprzez HP 301 ale również 301XL, HP 901, HP 932 i wielu innych urządzeniach. Pojedyncze wkłady atramentowe, takie jak HP 364, w których w jednym wkładzie jest jeden kolor, Hewlett-Packard opracował dla nowoczesnych serii swoich urządzeń, takich jak HP Photosmart. Tutaj głowica drukująca jest wbudowana w drukarkę i trzeba ją samemu konserwować. 

Dzięki wkładom do drukarek 300 HP w wersji XL od razu masz przed sobą wariant oszczędnościowy, ponieważ w porównaniu ze standardem z HP 300XL możesz wydrukować znacznie więcej stron: 
  • HP 350 wkład czarny = 200 stron
  • HP 350 XL (CC641EE) wkład czarny = 600 stron
  • HP 350 wkład kolorowy = 165 stron
  • HP 350XL wkład kolorowy = 440 stron.

Podana wydajność odpowiada wypełnieniu kartridża i druku stron DIN A4 przy pięcioprocentowym pokryciu każdej strony atramentem, zgodnie z normą ISO/IEC 24711. 

Wkłady drukujące HP 300XL i HP 300 są używane w urządzeniach serii HP DeskJet. 
 

Nie należy przeciążać głowicy drukującej poprzez ponowne uzupełnianie atramentu


W zasadzie każdy z wkładów nadaje się do ponownego napełnienia - jednak zdecydowanie odradzamy to, zwłaszcza w przypadku wkładów z głowicą drukującą. 

Jeśli napełnisz taki oryginalny wkład HP tuszem uzupełniającym, to jednocześnie nie wymieniasz wbudowanej głowicy drukującej. Taka wymiana w przypadku tych wkładów jest, już z przyczyn patentowych, niemożliwa. Tak więc kontynuujesz pracę ze świeżym atramentem, ale ze starą głowicą drukującą. Jest on jednak przeznaczony do użytkowania tylko do jednego pełnego naboju. Przy dalszym użytkowaniu głowica drukująca starzeje się, a wyniki drukowania ulegają znacznemu pogorszeniu. 

Ponadto resetowanie wkładów do drukarki HP 300 nie jest możliwe. Oznacza to, że wskaźnik poziomu nie może zostać zmieniony. Tak więc uzupełnianie atramentu i dalsze drukowanie przy użyciu zestawu do uzupełniania może okazać się ryzykowne. Powodem tego jest fakt, że każdy z wkładów HP 300XL posiada zintegrowany chip do oznaczania poziomu atramentu, który to wskaźnik jest zakodowany i nie może być wymieniony. Jeśli wkład jest pusty, to pozostaje on dla wskaźnika chip i dla drukarki również pusty. Więc atrament trzeba już wtedy uzupełnić, gdy we wkładzie jest jeszcze atrament, a zatem nigdy nie wiesz dokładnie, ile atramentu jest w kartridżu w danym momencie. Ponadto, drukarka HP na podstawie wskaźnika poziomu atramentu, nie może już określić dokładnej ilości atramentu we wkładzie. W rezultacie, może tak się to skończyć, że w końcu będziesz drukował pustym wkładem. 

Również głowica drukująca, która jest wbudowana w każdy wkład HP 300 XL, cierpi z powodu ciągłego użytkowania, a wyniki drukowania z pewnością będą znacznie gorsze z powodu ciągłego uzupełniania wkładu świeżym atramentem.

Łatwiejszą alternatywą jest zakup nowych wkładów HP300XL o dużej pojemności w sklepie internetowym TonerPartnerzy. Te wkłady do drukarki HP są dostępne u nas zarówno w wersji oryginalnej, jak i kompatybilnej i zawsze w najlepszych warunkach cenowych, które pozwalają zaoszczędzić pieniądze na druku. 
 

Proste porównanie cen pomiędzy oryginalnymi i kompatybilnymi wkładami HP 300 XL


W sklepie internetowym TonerPartnerzy dostaniesz wkłady do drukarek HP-300XL trójkolorowe oraz w kolorze czarnym, a wszystkie wersje zarówno jako oryginalne produkty marki HP, jak i warianty kompatybilne pochodzące od producenta zewnętrznego. Nasz kompatybilny tusz jest równoważny z tuszem marki HP. To samo dotyczy konstrukcji wkładu. Również wydajność poszczególnych wariantów odpowiada sobie nawzajem, nawet jeśli nasze kompatybilne wkłady atramentowe HP 300XL mają nieco wyższą pojemność napełniania niż oryginały. Pod względem wydajności oba warianty są więc absolutnie porównywalne. 

Przy użyciu kompatybilnych wkładów nie musisz więc akceptować żadnych wad. Niemniej jednak, oferujemy nasze kompatybilne wkłady HP 300 XL tylko w cenie o połowę niższej od produktów oryginalnych, co odpowiednio zmniejsza koszt druku za stronę. Ale nawet tym klientom, którzy nadal obstają przy stosowaniu oryginalnych wkładów HP, oferujemy możliwość optymalizacji kosztów druku.

Z jednej strony każdy oryginalny wkład do drukarki HP jest przez nas tak korzystnie skalkulowany, że już przez to, możliwe jest wyraźne obniżenie kosztów. Z drugiej strony w sklepie internetowym TonerPartnerzy otrzymujesz zarówno czarny wkład HP 300 XL, jak i wkład kolorowy dodatkowo w opakowaniu zbiorczym, w którym znajdują się dwa wkłady. Jest to jeszcze bardziej interesujące pod względem cenowym i pozwala na uzyskanie dodatkowych oszczędności, w porównaniu do zakupu pojedynczych sztuk.
TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Podczas wyszukiwania produktów zawsze szybko znalazłam to, czego szukałam. Cena jest bardzo dobra. Rejestracja była łatwa i szybka.“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 17:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 80%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu