Przewidywany czas dostawy:

Przy zamówieniu w ciągu 7 godz. 37 min.: Wysyłka w następnym dniu roboczym.

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Tanie cartridge do drukarek HP 301 zamienniki i oryginalne

Oryginalne wkłady do 301

Kup w korzystnych cenach oryginalne i kompatybilne wkłady HP 301 w sklepie internetowym TonerPartnerzy


Wkłady HP 301 firmy Hewlett-Packard (HP) są nadal jednymi z najczęściej używanych wkładów do drukarek HP. Te klasyki składają się z systemu podwójnych wkładów. Dla odpowiednich urządzeń Otrzymujesz więc pojedynczy czarny wkład oraz wkład kombinowany (trójkolorowy) w kolorach cyan, żółty i magenta. Wkłady do drukarek HP 301 są stosowane w takich urządzeniach jak:
  • HP DeskJet 1000,
  • DeskJet 1010,
  • DeskJet 1050,
  • DeskJet 1510,
  • DeskJet 2050,
  • DeskJet 2054,
  • DeskJet 2510,
  • DeskJet 2540,
  • DeskJet 3050,
  • HP OfficeJet 2620

lub w sprawdzonych modelach drukarek z serii HP Envy (np. Envy 4500) i Photosmart. 

Na podstawie różnych numerów (od 1000 do 3050) możesz wywnioskować, jak długo wkład do drukarki HP 301, obok HP 300, będzie używany w urządzeniach HP.

Wszystkie wkłady HP 301 i HP 301XL są wyposażone we własną głowicę drukującą. W ten sposób przy wymianie wkładu zawsze wymieniana jest również głowica drukująca, co gwarantuje, że jakość druku zostaje zachowana nawet po długim okresie użytkowania odpowiednich drukarek HP.  W sklepach możesz znaleźć zarówno czarny wkład HP 301, jak i kombinację wkładów trójkolorowych HP 301. Jeśli rzadko drukujesz w kolorze, zaleca się zakup pojedynczego wkładu z czarnym atramentem. Użytkownicy drukujący w kolorze w bardzo dużych ilościach powinni, zamiast tego, wybrać wielopak HP 301 kolor czarny + HP 301 wkład trójkolorowy. 

Aby utrzymać koszty drukowania na jak najniższym poziomie, wystarczy kupić wkłady w sklepie internetowym TonerPartnerzy. Dla oryginalnych i kompatybilnych wkładów HP 301 oferujemy Ci więcej niż uczciwy stosunek ceny do jakości, abyś mógł zmniejszyć koszty drukowania atramentem. 
 

Dlaczego nie należy ponownie napełniać wkładów do drukarki HP 301


Wielu dostawców ma w swojej ofercie tzw. zestawy do ponownego napełniania, za pomocą których możesz ponownie napełnić puste wkłady HP 301. Nie sądzimy jednak, aby takie podejście miało sens. Jeśli ponownie napełniasz swoje wkłady atramentowe, możesz ucierpieć z powodu kilku niedogodności jednocześnie. Jak wspomniano wcześniej, każda kaseta HP 301 ma wbudowaną głowicę drukującą, która z biegiem czasu zużywa się. W przypadku ręcznego zwiększania ilości atramentu w kartridżach, głowica drukująca może być eksploatowana dłużej niż wynosi jej okres użytkowania, a jakość wydruków nieuchronnie na tym ucierpi.  

Ponadto istnieje ryzyko popełnienia błędu podczas napełniania wkładów HP 301 za pomocą zestawu do napełniania i na przykład tusz dostanie się do niewłaściwej komory. Wtedy oryginalny wkład z atramentem jest zniszczony, a jeśli nie zauważysz tego od razu, również i Twoje wydruki. Wreszcie, co nie mniej ważne, w tym procesie może zostać uszkodzona również drukarka HP. Ponadto należy być bardzo ostrożnym przy napełnianiu wkładów, aby niczego nie rozlać, ponieważ tusz HP prawie nie wybawia się z ubrań!  

Dlatego należy raczej zrezygnować z samodzielnego uzupełniania wkładów do drukarek HP 301 i sięgnąć po niedrogie produkty ze sklepu internetowego TonerPartnerzy. Dzięki nim możesz również znacznie obniżyć koszty druku - alternatywne rozwiązania są bezpieczne i wysokiej jakości! 


Oszczędzaj dzięki oryginalnym i kompatybilnym wkładom HP 301 ze sklepu internetowego TonerPartnerzy!


W naszym sklepie oferujemy Ci w różnych wersjach pasujące wkłady HP 301 do Twojej drukarki HP. Posiadamy zarówno wkłady HP 301, takie jak CH561EE HP, jak również wkłady do drukarek HP 301XL. Wersja XL, taka jak CH563EE jest całkowicie identyczna w budowie, jak jej wariant klasyczy. Jednak dzięki niej uzyskasz większą ilość napełnienia, a tym samym większą wydajność druku. 

Jeśli zastanawiasz się, czym właściwie są produkty CH563EE lub CH561EE, przeczytaj nasze wyjaśnienie dotyczące oryginalnych numerów. Więcej informacji na temat numerów artykułów, takich jak 301, możesz znaleźć tutaj, na naszych stronach.

W TonerPartnerzy masz wybór pomiędzy oryginalnymi wkładami HP 301, jak również kompatybilnymi wkładami do drukarek, które pod względem jakości są absolutnie równoważne, a czasami nawet zawierają więcej atramentu za znacznie niższą cenę. Również wyższa ilość napełniania kompatybilnych wkładów do drukarek jest bez żadnych problemów rozpoznawana przez drukarkę HP. Wkłady HP 301 oferujemy w wersji trójkolorowej lub w kolorze czarnym, w wariancie "standardowym" oraz XL. Najlepszą alternatywą są nasze kompatybilne wkłady HP 301XL, ponieważ oferują one najlepszy stosunek ceny do jakości i możesz drukować bajecznie tanio w najwyższej jakości. 

Oczywiście, nasze kompatybilne wkłady są również fabrycznie nowe i zawsze wyposażone w świeżą głowicę drukującą. Dzięki temu nie są w żaden sposób gorsze od oryginałów i oferują taką samą wydajność za lepszą cenę.  

Jeśli kupisz swoje wkłady HP 301 w sklepie TonerPartnerzy, skorzystasz również z wielu innych korzyści: oprócz niskich cen, oferujemy szybką i niezawodną dostawę wkładu do drukarki bezpośrednio do Twojego domu. Ponadto, nasza kompetentna pomoc techniczna jest w przypadku wszelkich pytań dotyczących naszych wkładów HP 301 i HP 301XL, do Twojej dyspozycji. Wreszcie, co nie mniej ważne, możesz robić zakupy online w sklepie internetowym TonerPartnerzy bezstresowo, bez konieczności szukania miejsca parkingowego, po prostu ze swojego domu.
TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Pozytywy: szybka dostawa w ciągu jednego dnia od zamówienia, atrakcyjne ceny i płatność na fakturę z odroczonym terminem płatności – mam 65 lat i nie mam możliwości dokonania płatności elektronicznej.“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 17:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 80%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu