Przewidywany czas dostawy:

Przy zamówieniu w ciągu 0 godz. 20 min.: Wysyłka już dziś.

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Tanie tonery Brother HL i tusze do drukarek Brother HL zamienniki i oryginalne

 

Wybierz model

Wybierz model
 • https://www.tonerpartnerzy.pl/brother/
 • Brother
  Drukarki laserowe z serii Brother HL możesz zdecydowanie uznać za urządzenia profesjonalne. Niektóre nowsze modele pracują również bez kabli, mogą być więc sterowane przez WLAN. Wyposażone w przejrzyste panele sterowania, duże kasety na papier i jednostki druku dwustronnego, drukarki te spełniają najwyższe wymagania. W związku z tym są one zdecydowanie zalecane do stosowania w dużych przedsiębiorstwach, ponieważ wysoka jakość druku może być zagwarantowana nawet przy dużych nakładach druku.

  Naszym celem jest wspieranie Cię odpowiednimi materiałami eksploatacyjnymi. W tym celu przedstawiamy szczegółowo kasety z tonerem i jednostki bębnowe oraz porównujemy poszczególne wersje. Aby mieć pewność, że zamówisz odpowiednie produkty do drukarki Brother HL, na tej stronie znajdziesz listę wszystkich dostępnych modeli, z której możesz wybrać swój. W rezultacie do Twojego modelu drukarki zostaną szczegółowo i przejrzyście przedstawione wszystkie tonery Brother HL, jak również odpowiednie jednostki bębnowe i właściwe akcesoria, co znacznie ułatwi Twój zakup.
   

  Porównaj ofertę na tonery Brother HL i oszczędzaj pieniądze podczas drukowania


  Na podstawie standardowego pokrycia wydruków tonerem pokazujemy odpowiednie koszty druku na stronę, które mogą się znacznie różnić w zależności od wydajności toneru Brother HL. W ten sposób dajemy Ci sensowną podstawę umożliwiającą porównanie różnych produktów. Daje to możliwość bezpośredniego wpływu na całkowite koszty druku. W przypadku kaset z tonerem Brother HL, podczas porównywania cen oferowanych tonerów, najważniejszą rolę odgrywa ilość zawartego w nich toneru. Oczywiście przedstawiamy Ci również kompatybilne tonery, te kasety z tonerem oferowane przez zewnętrznych producentów są tak samo wysokiej jakości, jak ich oryginalne odpowiedniki. Jednak ceny są zazwyczaj znacznie niższe, więc otwiera się przed Tobą ciekawy potencjał oszczędnościowy. Tutaj, wybierając kompatybilną kasetę z tonerem Brother HL, możesz osiągnąć ogromne oszczędności, bez konieczności poświęcania jakości i funkcjonalności, do której jesteś przyzwyczajony.

  Dla Ciebie oznacza to trwale najniższe możliwe wydatki w obszarze druku, jak również odciążenie budżetu. Oczywiście, nasza trzyletnia gwarancja na kasety z tonerem i jednostki bębnowe obejmuje również kompatybilne tonery, dzięki czemu możesz bez obaw korzystać z zalet kompatybilnych tonerów Brother HL.
   

  Zapewnij sobie wysoką jakość druku, wymieniając jednostkę bębnową Brother HL w odpowiednim czasie


  Jednostka bębnowa jest bardzo ważną częścią drukarki laserowej Brother HL. Bęben jest odpowiedzialny za rozprowadzenie proszku toneru na papierze tak, aby Twój wydruk zawierał te treści, jakie chcesz. W tym celu wiązka laseru zaznacza na jednostce bębnowej obszary, w których niezbędne jest zainicjowanie ładunku elektrostatycznego. W ten sposób toner jest przyciągany i transportowany na drukowane podłoże.

  Ze względu na wynikające z tego zanieczyszczenia, konieczna jest regularna wymiana jednostki bębnowej. Z tego powodu przy każdej jednostce bębnowej podajemy okres czasu po upływie którego zalecana jest przez producenta wymiana każdej jednostki bębnowej Brother HL. Jako alternatywę dla oryginalnej jednostki bębnowej Brother, w większości przypadków możemy również zaproponować Ci kompatybilną jednostkę bębnową, co z kolei pozwala na osiągnięcie ogromnych oszczędności. Po prostu w wolnej chwili porównaj oryginalną i kompatybilną jednostkę bębnową Brother HL. W sprawdzony sposób szczegółowo porównujemy produkty, abyś mógł podjąć świadomą decyzję. 

  Przy okazji, w naszym sklepie znajdziesz również inne ważne akcesoria do drukarek Brother HL, które polecamy, jak np. filtry przeciwpyłowe pasujące do wielu modeli z tej serii urządzeń.
TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Podczas wyszukiwania produktów zawsze szybko znalazłam to, czego szukałam. Cena jest bardzo dobra. Rejestracja była łatwa i szybka.“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 17:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 80%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu