Przewidywany czas dostawy:

Przy zamówieniu w ciągu 1 godz. 05 min.: Wysyłka w następnym dniu roboczym.

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Tanie tonery Canon MP i tusze do drukarek Canon MP zamienniki i oryginalne

 

Wybierz model

Wybierz model
 • https://www.tonerpartnerzy.pl/canon/
 • Canon
  Do drukarek z serii Canon MP możesz wybierać u nas spośród szerokiej gamy taśm barwiących. Niezawodne urządzenia drukujące tworzą wyniki bezpośrednio, aby uzyskać czysty wynik możesz polegać na nylonowych taśmach barwiących z naszego dużego asortymentu. Taśmy barwiące stosowane są w drukarkach igłowych, ale także np. w kasach fiskalnych. Drukarki Canon serii MP również czasami używają kolorowych rolek lub tonerów. W naszej ofercie sklepowej znajdziesz oczywiście również wysokiej jakości kolorowe rolki i tonery do odpowiednich drukarek Canon MP. Jak widać, seria Canon MP jest bardzo obszerna i zróżnicowana, dlatego przy wyborze taśm barwiących należy zawsze używać dokładnej nazwy swojego urządzenia.

  Jeśli chcesz zamówić taśmę barwiącą do drukarki Canon MP, nie pozwól zirytować się faktem, że niektóre taśmy mogą być używane również w innych modelach drukarek. Jest więc całkiem możliwe, że wśród kompatybilnych urządzeń możesz znaleźć również inne marki. 

  Aby uniknąć omyłkowego zamówienia niewłaściwych produktów, możesz skorzystać z listy urządzeń na tej stronie. Po prostu wybierz dokładnie swój model. Nasz system sklepowy automatycznie pokaże Ci taśmy barwiące, rolki kolorowe lub tonery marki Canon MP idealne dla Twojego urządzenia.
   

  Wybierz odpowiednią taśmę Canon MP, aby zapewnić ekonomiczną eksploatację swojego urządzenia


  Taśmy atramentowe do modeli Canon MP są częściowo dostępne w jednym kolorze, ale także w wielu kolorach. W zależności od specjalnego przeznaczenia, możesz drukować np. w kolorze niebieskim i czerwonym, ale oczywiście również czarnym.

  Jeśli mamy w naszej ofercie kompatybilne alternatywy dla oryginalnych taśm kolorowych, przedstawimy je również bardzo szczegółowo. Możesz zatem lepiej ocenić wydajność danej taśmy Canon MP, ponieważ w naszej ocenie uwzględniamy różne ceny poszczególnych producentów.

  Jeśli chodzi o jakość, nie zauważysz żadnych różnic między produktem alternatywnym a oryginalnym, ponieważ producenci zewnętrzni również spełniają wszystkie obowiązujące normy. Ponadto, normy te są stale zapewniane przez kontrole jakości i testy funkcjonalne, do których przywiązujemy dużą wagę. Dzięki temu możesz mieć pewność, że korzystasz z przystępnych cenowo kompatybilnych taśm Canon MP, aby zmniejszyć swoje wydatki.

  Niektóre taśmy barwiące Canon nadają się również do drukarek innych producentów. W takim przypadku nasz sklep poinformuje Cię o tym w opisie produktu.

  W niektórych przypadkach zaznaczymy, że wkrótce do naszej oferty dodamy kolejną taśmę barwiącą. Jeśli jesteś tym zainteresowany, możesz od razu wysłać nam właściwą informację. Poinformujemy Cię wtedy e-mailem, gdy tylko nowa taśma Canon MP będzie dostępna w magazynie i będziesz mógł ją zamówić.
TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Łatwy proces zamówienia, szybka dostawa. Ponadto dobry stosunek jakości do ceny dostarczonych artykułów. Jeśli chodzi o jakość, to nie mam żadnych zastrzeżeń.“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 17:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 80%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu