Wysyłka tego samego dnia *
%Rabat ilościowy do 15% *
3-letnia gwarancja *
Już ponad 1.500.000 klientów *

Zamówienie w ciągu 3 godziny 14 minut:
Wysyłamy jeszcze dziś

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Tanie cartridge do drukarek Canon Pixma MG 5350 zamienniki i oryginalne

Kompatybilne wkłady do drukarek Canon Pixma MG 5350

Oryginalne wkłady do Canon Pixma MG 5350

Tanie wkłady do Twojej drukarki Canon PixmaMG5350


Canon Pixma MG5350 to kompaktowa drukarka atramentowa do formatu A4 z pojedynczym systemem atramentowym, która pozwala na wyjątkowo ekonomiczne drukowanie. Dzieje się tak, ponieważ każdy wkład do drukarki, osobny dla każdego koloru, można wymieniać pojedynczo. Z tym urządzeniem możesz drukować (również przez WLAN), a także skanować i kopiować.

Ponadto możliwe jest automatyczne drukowanie dwustronne, bez problemu zadrukujesz również płyty CD i DVD. Rozdzielczość do 9600 dpi sprawia, że Canon Pixma MG5350 z użyciem wkładów zapewnia wyraźne wydruki kolorowe i czarno-białe, wszystko w imponującej prędkości. Dzięki temu urządzenie nadaje się zarówno do użytku w sektorze prywatnym, jak i jako drukarka do pracy w środowisku biznesowym.

Niezbędne wkłady w wersji produktów oryginalnych od firmy Canon, a także w najlepszej kompatybilnej jakości dostaniesz w sklepie internetowym TonerPartnerzy. Nawiasem mówiąc, u nas znajdziesz także inne wkłady do drukarek dla innych modeli serii Canon Pixma, na przykład dla IP7250 lub 4850.


Oryginalne wkłady do drukarki Canon Pixma MG5350


W naszym asortymencie znajdziesz wszystkie oryginalne pojedyncze wkłady do Canona Pixma MG5350, które możesz kupić u nas w codziennie aktualizowanych niskich cenach. Twoja drukarka korzysta w sumie z 5 wkładów, 2 w kolorze czarnym i 3 kolorowych. Czarne wkłady atramentowe to 4529B001 (PGI525PGBK) i 4540B001 (CLI526BK) z ilością napełnienia odpowiednio 19 ml i 9 ml.

Kolorowe wkłady mają oznaczenie 4541B001 (CLI526C) w kolorze cyan, 4542B001 (CLI526M) w kolorze magenta i 4543B001 (CLI526Y) w kolorze żółtym, każdy o pojemności 9 ml. Każdy pojemnik z atramentem z tej listy możesz kupić osobno, a także w różnych, szczególnie tanich zestawach. Ponadto otrzymasz również idealnie dopasowaną oryginalną głowicę drukującą firmy Canon, która od czasu do czasu musi być wymieniana.


Teraz możesz zaoszczędzić jeszcze więcej – zdecyduj się na kompatybilne wkłady atramentowe


W naszym asortymencie oferujemy również kompatybilne wkłady do drukarek, które zastępują wyżej wymienione modele. Gwarantują one większą pojemność w znacznie niższej cenie, ponieważ zawierają one więcej atramentu (11 ml zamiast 9 ml, jak ma to miejsce w przypadku oryginalnego wkładu drukującego). Oczywiście jakość druku jest tak samo wysoka jak w przypadku oryginalnych wkładów.

Wszystkie kompatybilne wkłady do Canona Pixma MG5350 są wyposażone w chip resetowania i dlatego są doskonale rozpoznawane przez urządzenie drukujące. Sam porównaj i odkryj ogromny potencjał oszczędności dzięki kompatybilnym wkładom do drukarki Canon Pixma MG5350.

Nawiasem mówiąc, dotyczy to również innych modeli drukarek marki Canon: w naszej ofercie nie mamy atramentu do samodzielnego napełniania, ale możesz mieć pewność, że wiemy, jak zapewnić Ci odpowiedni zapas atramentu do domu lub biura, ponieważ zawsze znajdziesz dla siebie odpowiedni wkład. Przykładami są Canon Pixma IP7250 lub 4850 z tej samej serii.

TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Pozytywy: szybka dostawa w ciągu jednego dnia od zamówienia, atrakcyjne ceny i płatność na fakturę z odroczonym terminem płatności – mam 65 lat i nie mam możliwości dokonania płatności elektronicznej.“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 20,90 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 17:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 95%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 95% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu