Przewidywany czas dostawy:

Przy zamówieniu w ciągu 0 godz. 49 min.: Wysyłka w następnym dniu roboczym.

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Tanie tonery Canon Pixma i tusze do drukarek Canon Pixma zamienniki i oryginalne

 

Wybierz model

Wybierz model
 • https://www.tonerpartnerzy.pl/canon/
 • Canon
  Lista modeli urządzeń z serii Canon Pixma jest bardzo długa, co oznacza, że drukarki te mogą spełnić szeroki zakres wymagań w zakresie ilości i jakości druku. Oferta drukarek atramentowych obejmuje zarówno małe urządzenia przenośne do drukowania w drodze, jak i stacjonarne urządzenia wielofunkcyjne, które nie tylko zapewniają wysoką jakość druku, ale są również niezawodne jako kopiarki i skanery.

  Odpowiednio rozległy jest również asortyment wkładów atramentowych do drukarek Canon Pixma, dlatego przy poszukiwaniu właściwego produktu należy zawsze brać pod uwagę pełne oznaczenie urządzenia. Zaprezentujemy Ci poszczególne wkłady do drukarek w sposób na tyle szczegółowy, że bez problemu możesz podjąć świadomą decyzję.

  Ze względu na różnorodność typów urządzeń w tej serii, ważnym jest, abyś upewnił się, że zamówiłeś wkłady Canon Pixma dla odpowiedniego urządzenia. Wybierz model swojej drukarki z listy znajdującej się obok. Następnie zostaniesz przeniesiony do strony podglądowej, gdzie do modelu Twojej drukarki w sposób przejrzysty i szczegółowy wymienione są wszystkie wkłady odpowiednie do drukarki Canon Pixma. Zapobiega to dokonywaniu zakupu niewłaściwych produktów i związanych z tym problemom.
   

  Oszczędzaj pieniądze na drukowaniu użytkując odpowiedni wkład Canon Pixma


  Bardzo ważnym jest dla nas, abyśmy dostarczyli Ci wszystkie informacje na temat wydajności różnych wkładów atramentowych do drukarek Canon Pixma. Ta różni się w zależności od ilości atramentu i tym samym wielkości usług dostarczanych przez drukarkę, które mogą zostać osiągnięte. Im większa wydajność, tym tańsze będzie drukowanie. Dlatego pod każdym przez nas oferowanym wkładem przedstawiamy koszty druku na stronę, które odnoszą się do pokrycia strony atramentem w wysokości pięciu procent.

  Wyłączone z tego są specjalne wkłady atramentowe Canon Pixma do wydruku zdjęć, które znajdziesz w naszej ofercie do poszczególnych modeli serii Canon Pixma. Te wkłady fotograficzne muszą oczywiście drukować znacznie gęściej, tak aby zdjęcia wspaniale lśniły. Tutaj możesz znaleźć również wkłady do drukarek, które różnią się od typowej oferty na kolory cyan, magenta i żółty oraz nadają się szczególnie do wydruku obrazów i zdjęć, umożliwiając przy tym jeszcze wyższy kontrast i bardziej żywe wyniki drukowania.
   

  Kompatybilne wkłady Canon Pixma jako tania i inteligentna alternatywa do produktów oryginalnych


  Oczywiście we wszystkich ocenach uwzględniamy kompatybilne wkłady atramentowe Canon Pixma, które są wprowadzane na rynek przez innych producentów. Często znacznie niższe ceny mają niesamowity wpływ na efektywne koszty druku. Otwiera to przed Tobą atrakcyjny potencjał oszczędności bez konieczności rezygnacji z jakości, niezawodności i funkcjonalności wkładów atramentowych.

  Oszczędności, które możesz osiągnąć dzięki zastosowaniu kompatybilnych wkładów Canon Pixma, często oznaczają dużą dwucyfrową liczbę. Pozwala to trwale chronić budżet i daje możliwość druku w najniższych kosztach.

  Normy jakości mają zastosowanie zarówno do producentów firmy Canon, jak i innych producentów i są poparte rygorystycznymi oraz stale przeprowadzanymi kontrolami jakości, jak również testami funkcjonalnymi. Dzięki naszym szczegółowym informacjom na temat kompatybilnych akcesoriów do Twojej drukarki Canon Pixma, zapewniamy Ci niezbędną wiedzę odnośnie tych produktów.

  Każdy kompatybilny pojemnik z tuszem Canon Pixma posiada również wbudowany chip, który jest niezbędny dla właściwego działania wskaźnika poziomu atramentu. Chodzi tutaj o funkcję, dzięki której stale widzisz ile atramentu do dyspozycji ma jeszcze Twoja drukarka. Bez tego chipu drukarka może zostać uszkodzona, ma to miejsce wtedy, kiedy wkłady Canon Pixma są puste. Oczywiście informujemy Cię również, jak często firma Canon zaleca oddzielną wymianę głowic drukujących w Twojej drukarce. W tym przypadku, tak jak to podaje producent, określamy optymalny odstęp czasu jaki może upłynąć, tak aby w dłuższej perspektywie zapewnić dobrą jakość druku. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy, możesz skontaktować się bezpośrednio z naszym przyjaznym i kompetentnym działem obsługi klienta.
TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Oferta jest przejrzysta, od razu można znaleźć istotne informacje. Całość dopełniają atrakcyjne ceny i promocje.“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 17:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 80%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu