Przewidywany czas dostawy:

Przy zamówieniu w ciągu 1 godz. 29 min.: Wysyłka w następnym dniu roboczym.

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Canon i-SENSYS

 

Wybierz model

Wybierz model
 • https://www.tonerpartnerzy.pl/canon/
 • Canon
  Modele z serii Canon I-Sensys są używane w obszarze prywatnym, jak również jako drukarki biznesowe spełniające najbardziej zróżnicowane wymagania swoich użytkowników. O różnorodności modeli świadczy fakt, że urządzenia Canon I-Sensys występują zarówno jako drukarki laserowe monochromatyczne, jak i kolorowe. Ponadto, większością z tych urządzeń możesz skanować, kopiować lub faksować.

  Dlatego tym ważniejsze jest, aby przy poszukiwaniu odpowiednich akcesoriów do swojego urządzenia zawsze podawać prawidłowe oznaczenie własnego modelu urządzenia. Alternatywnie, wyszukiwanie możesz również sobie bardzo ułatwić. Na liście urządzeń znajdującej się obok, znajdziesz wszystkie dostępne modele urządzeń. Wybierz tutaj swoje urządzenie, a następnie zostaniesz przekierowany na stronę właściwego produktu. Znajdziesz tam tylko te tonery Canon I-Sensys oraz akcesoria do drukarek, które są odpowiednie dla Twojego modelu urządzenia. Możesz być więc pewien, że zamówisz produkty do właściwego urządzenia.
   

  Porównaj oryginalne i kompatybilne tonery Canon I-Sensys i dzięki temu oszczędzaj


  Różne tonery do drukarek, które mogą być używane w modelach z serii Canon I-Sensys, różnią się pod względem wydajności, ceny i producenta.

  Poszczególne tonery Canon I-Sensys przedstawimy Ci bardziej szczegółowo w celu lepszej orientacji, ponieważ ich wydajność może być tak samo różna. W związku z tym skorzystaj z przedstawionych przez nas kosztów druku na stronę, po to aby znaleźć optymalne rozwiązanie dla Twoich specyficznych wymagań dotyczących druku. Szybko zauważysz, że większa ilość atramentu ma pozytywny wpływ na efektywne koszty druku na stronę.

  Ponadto, różne podwójne lub zbiorcze pakiety oferują dalsze możliwości oszczędności, zwłaszcza, że tonery mogą być przechowywane przez dłuższy okres czasu. Bezpośrednio po wyprodukowaniu są one szczelnie zamykane, co niezawodnie zapobiega ich wysychaniu.

  Dzięki kompatybilnym tonerom do drukarek, które zawsze bezpośrednio dla Ciebie porównujemy, możesz cieszyć się korzystnymi cenami i wysoką jakością. Tonery te są produkowane przez zewnętrznych producentów ale stosują oni te same normy jakości, a produkty te są tak samo testowane, jak ma to miejsce w przypadku oryginalnych tonerów. Dzięki temu możesz stale używać kompatybilnych tonerów Canon I-Sensys bez żadnych zastrzeżeń, aby drastycznie i trwale obniżyć koszty drukowania. Potencjał oszczędności może być ogromny, a na kosztach możesz zaoszczędzić w wysoką sumę, często jest to duży, dwucyfrowy procent kwoty zakupu.
   

  Obniż koszty dzięki tonerom Canon I-Sensys i odpowiedniej jednostce bębnowej


  Równie dokładni jesteśmy w przypadku różnych tonerów, które możesz stosować w różnych modelach drukarek z serii Canon I-Sensys. Również tutaj badamy wydajność różnych tonerów, które oferujemy zarówno jako oryginalne, jak i kompatybilne tonery Canon I-Sensys.

  Podobnie tutaj, uzyskując ogromne oszczędności, używasz jednocześnie dowolną kompatybilną kasetę z tonerem Canon I-Sensys z taką samą kompleksową gwarancją, jaką oferujemy na oryginalne produkty marki Canon. Nie podejmujesz więc żadnego ryzyka, jeśli chodzi o oszczędzanie.

  Poza kasetami z tonerem, chcielibyśmy zwrócić Twoją uwagę na ważne dla Twojej drukarki jednostki bębnowe. Jednostka bębnowa Canon I-Sensys powinna być wymieniana w zalecanych odstępach czasu, po to aby zapewnić trwałą jakość druku. Ten przedział czasowy podajemy zawsze bezpośrednio przy każdym produkcie. Również tutaj możesz wybrać pomiędzy oryginalnymi i kompatybilnymi jednostkami bębnowymi i wykorzystać znaczny potencjał oszczędności, aby odciążyć swoje finanse, a w dłuższej perspektywie, zminimalizować koszty druku.
TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Łatwe i szybkie wyszukiwanie przez wpisanie nazwy drukarki. Przejrzysta struktura strony. Możliwość porównania z artykułami oryginalnymi. Zakup na fakturę z odroczonym terminem płatności dla klientów biznesowych. Szybka dostawa.“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 17:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 80%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu