Przewidywany czas dostawy:

Przy zamówieniu w ciągu 8 godz. 03 min.: Wysyłka w następnym dniu roboczym.

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Canon imageRUNNER

 

Wybierz model

Wybierz model
 • https://www.tonerpartnerzy.pl/canon/
 • Canon
  W serii Canon imageRUNNER znajdziesz zarówno laserowe drukarki monograficzne, kolorowe urządzenia wielofunkcyjne, jak i drukarki cyfrowe. Są to urządzenia dla profesjonalistów, którzy oczekują wysokiej wydajności i jakości. 

  Wielofunkcyjne kolorowe drukarki są łatwe w obsłudze i zmniejszają koszty administracyjne związane z drukowaniem – są bowiem kompleksowym rozwiązaniem w zakresie obiegu dokumentów dla każdego biura.

  Codzienne zapotrzebowanie na szybki druk czarno-biały i kolorowy jest zaspokajane dzięki wysokiej prędkości i szybkiemu nagrzewaniu się z trybu uśpienia. W połączeniu z dużą pojemnością papieru, te wielofunkcyjne systemy są idealne dla małych i średnich grup roboczych o dużym obciążeniu pracą i wielu zadaniach drukowania/kopiowania.

  Duży ekran dotykowy i intuicyjna nawigacja po menu sprawiają, że urządzenia serii imageRUNNER są łatwe w obsłudze i pomagają osiągnąć więcej w krótszym czasie. Opcjonalne wysyłanie w kolorze pozwala użytkownikom na szybkie i efektywne skanowanie do wielu miejsc docelowych.
   

  Zmniejszone oddziaływanie na środowisko


  Modele z serii wielofunkcyjnych urządzeń imageRUNNER posiadają certyfikat  ENERGY STAR i ich całkowite zużycie energii w trybie czuwania jest jedne z najniższych. Wysokowydajny druk dwustronny w standardzie pozwala zaoszczędzić na dodatkowych kosztach, czasie i papierze.
   

  Porównanie ceny i efektywności oferowanych tonerów 


  Dla orientacji w częściowo zróżnicowanym asortymencie kaset z tonerem różnych producentów i w różnych wersjach, zapewniamy Ci efektywny stosunek kosztów druku na stronę jako niezawodną podstawę do porównania poszczególnych produktów. W naszych obliczeniach uwzględniamy przy tym zgłoszoną przez producenta wydajność drukowania, która opiera się na zwykle pięcioprocentowym pokryciu strony tonerem oraz odpowiednią cenę. Różnica w cenie i wydajności pomiędzy poszczególnymi kasetami z tonerem może być znaczna, ponieważ efektywność wzrasta z jednej strony wraz z ilością toneru, a z drugiej strony z niższą ceną. Dlatego kompatybilne tonery zwykle wygrywają w porównywaniu, ponieważ są one sprzedawane w bardzo niskich cenach przez producentów zewnętrznych i mogą oznaczać znaczne oszczędności kosztów dla Twojego budżetu. Ponieważ jednak spełniają one wszystkie normy jakościowe, a dzięki dokładnym kontrolom i testom możesz je również zaklasyfikować do wysokiej jakości, generalnie oferujemy trzyletnią gwarancję na wszystkie kasety z tonerem, jakie oferujemy. O szczegółach naszych gwarancji możesz przeczytać tutaj, na naszej stronie internetowej.
   

  Zapewnij jakość druku z zalecanymi akcesoriami do serii Canon imageRUNNER


  Aby zapewnić sobie stałą satysfakcję z wydruków, producenci zalecają regularną wymianę różnych akcesoriów. W szczególności, jednostka bębnowa drukarki laserowej powinna być wymieniana w odpowiednich odstępach czasu, aby zapewnić sobie wysoką jakość wydruków. Oczywiście u nas przedstawiamy wszystkie rekomendowane akcesoria do każdego modelu Canon imageRUNNER, przy czym oferujemy również oryginalne i kompatybilne jednostki bębnowe. Wymiana jednostki bębnowej jest możliwa w kilku krokach, które są szczegółowo opisane.
TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Pozytywy: szybka dostawa w ciągu jednego dnia od zamówienia, atrakcyjne ceny i płatność na fakturę z odroczonym terminem płatności – mam 65 lat i nie mam możliwości dokonania płatności elektronicznej.“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 17:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 80%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu