Przewidywany czas dostawy:

Przy zamówieniu w ciągu 6 godz. 05 min.: Wysyłka w następnym dniu roboczym.

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Tanie tonery Epson EcoTank i tusze do drukarek Epson EcoTank zamienniki i oryginalne

 

Wybierz model

Wybierz model
 • https://www.tonerpartnerzy.pl/epson/
 • Epson
  Seria Epson EcoTank jest przeznaczona dla wszystkich tych, którzy muszą dużo drukować i chcą utrzymać koszty druku na jak najniższym poziomie. Drukarki EcoTank firmy Epson są dostępne zarówno dla użytkowników domowych, jak również jako profesjonalne rozwiązania biurowe. Są to przede wszystkim popularne drukarki wielofunkcyjne Epson, za pomocą których możesz drukować, kopiować, skanować, a czasem nawet przesyłać faks. Oprócz DIN A4, niektóre serie mogą przetwarzać nawet do formatu DIN A3.

  Optycznie większość z tych wielofunkcyjnych drukarek jest podobna do popularnej serii Epson. Jednak szybko zauważysz, że po prawej stronie jest wybrzuszenie. Tutaj właśnie zainstalowany jest właściwy EcoTank. Dla każdego koloru zastosowany jest osobny zbiornik, który możesz łatwo napełnić atramentem. Dzięki temu uzyskujesz ogromne możliwości drukowania. W zależności od intensywności drukowania, EcoTank może z łatwością obsłużyć do 11.000 stron. W ten sposób możesz drastycznie obniżyć koszty druku, nawet o 74%!
   

  Wystarczająca ilość tuszu na jeden rok dzięki serii Epson EcoTank


  W przypadku drukarki Epson EcoTank tradycyjne wkłady do drukarek nie są już potrzebne. Zamiast tego wystarczy otworzyć boczną pokrywę EcoTank i odpowiedni pojemnik drukarki napełnić atramentem z małej butelki. Tutaj, w sklepie internetowym TonerPartnerzy, możesz otrzymać odpowiednie butelki z atramentem dla każdego Epson EcoTank w celu łatwego napełniania. Po wybraniu na naszej stronie internetowej producenta Epson i serii EcoTank, po prawej stronie znajduje się lista wszystkich dostępnych modeli drukarek.

  Jak wspomniano wcześniej, nie kupujesz już pojedynczych wkładów do drukarki modelu EcoTank. Dla każdego koloru otrzymasz 70 ml tuszu do drukarki. Dla niektórych drukarek możemy zaoferować Ci również atrament o pojemności 140 ml. Kolorem czarnym możesz wydrukować około 4.000 stron, kolorową butelką - nawet 6.500 stron. Są to wartości przybliżone, ponieważ należy również wziąć pod uwagę intensywność drukowania przy wyższym i niższym procentowym pokryciu każdej strony atramentem.
   

  Większe ilości tuszu są szczególnie opłacalne


  W przeciwieństwie do zakupu wielu pojedynczych wkładów, możesz również zaoszczędzić więcej pieniędzy przy zakupie większych zasobów atramentu. Po prostu napełnij odpowiednie pojemniki EcoTank swojej drukarki w zależności od potrzeb. Zobaczysz, że jakość druku nie zmieni się. W chwili obecnej możesz jeszcze otrzymać oryginalny atrament Epson do każdej drukarki EcoTank. Te oryginalne atramenty są produkowane przez producenta w środowisku pomieszczeń czystych. Zostały one zaprojektowane specjalnie z myślą o nowych technologiach Micro Piezo Epson i przekonują pierwszorzędną jakością druku.

  Pracujemy nad tym, aby w najbliższej przyszłości móc zaoferować Ci kompatybilne materiały eksploatacyjne w jeszcze lepszych warunkach cenowych. Dlatego regularne sprawdzaj nasze strony internetowe, aby nie przegapić najważniejszych nowości podczas pojawienia się nowych materiałów eksploatacyjnych do Twojej drukarki.
TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Łatwe i szybkie wyszukiwanie przez wpisanie nazwy drukarki. Przejrzysta struktura strony. Możliwość porównania z artykułami oryginalnymi. Zakup na fakturę z odroczonym terminem płatności dla klientów biznesowych. Szybka dostawa.“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 17:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 80%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu