Przewidywany czas dostawy:

Przy zamówieniu w ciągu 0 godz. 44 min.: Wysyłka w następnym dniu roboczym.

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Tanie tonery HP Color LaserJet i tusze do drukarek HP Color LaserJet zamienniki i oryginalne

 

Wybierz model

Wybierz model
 • HP
  Różne modele z serii HP Color LaserJet to wydajne i wysokojakościowe drukarki laserowe, które dzięki idealnie ostrym wydrukom kolorowym, spełniają najwyższe wymagania. Różnorodność modeli jest tak duża, że wśród urządzeń HP Color LaserJet znajdują się zarówno wyłącznie drukarki kolorowe, jak również i urządzenia wielofunkcyjne, które niezawodnie wykonują swoje usługi również jako skaner, kopiarka i faks. 

  Dzięki naszemu asortymentowi bogatemu w różne kasety z tonerem i inne akcesoria, takie jak filtry przeciwpyłowe Tesa, chcemy zapewnić Ci wszystkie niezbędne materiały, abyś mógł drukować tanio i w wysokiej jakości. Użyj pełną nazwę swojego urządzenia, aby znaleźć odpowiednie kasety z tonerem HP Color LaserJet w celu uniknięcia zakupu nieprawidłowych produktów i zapobiegania problemom technicznym.

  Wkłady, pasujące jednostki bębnowe i inne akcesoria, które są odpowiednie dla Twojej drukarki, przedstawiamy szczegółowo na odpowiedniej stronie. Najprostszym sposobem na dotarcie do tych produktów jest wybranie modelu swojego HP Color LaserJet z listy znajdującej się po lewej stronie.
   

  Oszczędzaj, porównując oryginalne i kompatybilne tonery HP Color LaserJet


  Aby ułatwić orientację, każda kaseta z tonerem HP Color LaserJet wyposażona jest w informację na temat kosztów druku pojedynczej strony. Obliczenie to opiera się na pięcioprocentowym wskaźniku pokrycia strony tonerem, który jest regularnie osiągany podczas drukowania dokumentów tekstowych. 

  Porównując, możesz zauważyć, że kasety z tonerem o większej wydajności sprawiają, że drukowanie jest tańsze. Ponadto, masz wybór pomiędzy oryginalnymi i kompatybilnymi kasetami z tonerem, dzięki czemu możesz skorzystać z często drastycznie niższej ceny produktów z tonerem od producentów zewnętrznych. Ten potencjał oszczędności możesz wykorzystać bez wahania, ponieważ podczas produkcji kompatybilnych tonerów HP Color LaserJet mają zastosowanie te same surowe kryteria jakości, co podczas produkcji produktów oryginalnych marki HP. Jakość jest zapewniona przez ciągłe kontrole. Dzięki kompatybilnej kasecie z tonerem HP Color LaserJet możliwe jest uzyskanie oszczędności nawet do 90 procent w porównaniu z odpowiednim produktem oryginalnym. Dzięki temu Twoje koszty druku zostaną znacznie i trwale zredukowane. 
   

  Zapewnienie wysokiej jakości druku poprzez regularną wymianę jednostki bębnowej HP Color LaserJet


  Wraz z jednostką bębnową HP Color LaserJet przedstawiamy Ci ważny element eksploatacyjny dla Twojej drukarki laserowej, który należy wymieniać w zalecanych odstępach czasu. W związku z przetwarzaniem proszku toneru, jednostka bębnowa z biegiem czasu ulega zabrudzeniu, co może pogorszyć jakość wyników drukowania. Ponieważ w naszej ofercie posiadamy również kompatybilne zestawy jednostek bębnowych HP Color LaserJet, możesz znacznie obniżyć swoje ogólne koszty druku. 

  Należy pamiętać, że w zależności od konkretnego modelu z serii HP Color LaserJet, przedstawiamy dodatkowe akcesoria do drukarek, które są bardzo ważne dla żywotności Twojej drukarki. Mogą to być np. jednostki wywołujące lub wałki grzewcze, ale również filtry przeciwpyłowe Tesa. Opisujemy te produkty i ich zalecane zastosowanie, abyś mógł łatwo zorientować się wśród poszczególnych wariantów oferowanych przez nas produktów. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i modeli HP Color LaserJet możesz oczywiście zwrócić się również do naszego działu obsługi klienta.
   

  Najchętniej wybierane produkty do HP Color LaserJet

   
TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Już szybki podgląd wkładu do drukarki pozwala sprawdzić, czy dana drukarka jest obsługiwana. Bardzo komfortowe zakupy!“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 17:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 80%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu