Wysyłka tego samego dnia *
%Rabat ilościowy do 15% *
3-letnia gwarancja *
Już ponad 1.500.000 klientów *

Zamówienie w ciągu 4 godziny 31 minut:
Wysyłamy jeszcze dziś

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Tanie cartridge do drukarek HP DeskJet 3050 a zamienniki i oryginalne

Kompatybilne wkłady do HP DeskJet 3050 a

Oryginalne wkłady do HP DeskJet 3050 a

Wysokiej jakości wkłady do drukarki HP DeskJet 3050A 

HP DeskJet 3050A to urządzenie wielofunkcyjne dla początkujących ale nowej generacji. Drukarka oferuje doskonały stosunek ceny do wydajności.

Drukowanie, kopiowanie i skanowanie, również w sieci, dzięki połączeniu Wi-Fi nie stanowią dla niej problemu. Zarówno cena zakupu, jak i koszty eksploatacji wyraźnie przemawiają na korzyść tej wielofunkcyjnej drukarki. Drukarka wielofunkcyjna z certyfikatem ENERGY STAR korzysta z dwóch oddzielnych wkładów atramentowych, jeden dla czerni a drugi dla trzech pozostałych kolorów: żółtego, magenta i cyan.

Dzięki wysokiej rozdzielczości 4.800 dpi, Twoje wydruki będą szczególnie imponujące, z wyraźnymi konturami i bogatymi kolorami. Drukarka ta tworzy w trybie czarno-białym do 20 stron na minutę, jak również do 16 wydruków w kolorze. Dzięki kompleksowemu zarządzaniu papierem możesz drukować na zwykłym papierze, a także na papierze fotograficznym lub błyszczącym oraz na kopertach. Aby w pełni wykorzystać wszystkie funkcje, potrzebujesz odpowiedni materiał eksploatacyjny składający się z wyżej wymienionych wkładów atramentowych w czarni i kolorze, które otrzymasz w sklepie internetowym TonerPartnerzy w szczególnie korzystnych warunkach cenowych


Wyniki wydruków w pierwszej jakości, niska cena: oryginalne wkłady do drukarki HP DeskJet 3050A

Dzięki termicznemu drukowi drukarka atramentowa HP DeskJet 3050A umożliwia wykonanie do 20 stron, gdzie jakość produktu końcowego stoi w centrum uwagi. Dzięki rozdzielczości 4.800 x 1.200 dpi nawet najdrobniejsze szczegóły dokumentu są doskonale odzwierciedlone. Możliwe jest wykonanie do 1.000 wydruków miesięcznie. Jednak nawet najlepsza i najbardziej wydajna drukarka wcześniej lub później zużyje się, a puste wkłady atramentowe trzeba wymienić na nowe.

Aby mieć pewność, że koszty wydruków nie przekroczą Twojego budżetu na ten cel, oferujemy Ci oryginalne wkłady do HP DeskJet 3050A w wyjątkowo niskiej cenie. Równie korzystne są liczne inne oferty. Podczas oszczędzania docenić powinieneś opakowania podwójne i zbiorcze. Pojedyncze wkłady w kolorze żółtym, magenta i cyjan mają wydajność do 165 lub 330 arkuszy. Z kolorem czarnym wydrukujesz więcej, więc wydajność wynosi 190 lub 480 stron. Zawsze otrzymujesz sprawdzoną doskonałą jakość dzięki oryginalnym wkładom HP, które zapewniają doskonałe wyniki drukowania.
Możesz to jednak osiągnąć również za pomocą naszych kompatybilnych wkładów do drukarek, które są tak samo idealnie dopasowane do drukarki HP DeskJet 3050A, a dodatkowo mogą być oferowane wielokrotnie taniej


Dlaczego wkłady kompatybilne są lepszym rozwiązaniem?

Nie zawsze powinieneś sięgać tylko po oryginalne wkłady do drukarki HP DeskJet 3050A. Jeśli chcesz zaoszczędzić swoje pieniądze, możesz zdecydować się na kompatybilne alternatywy, które możesz bezpiecznie i w znakomitej jakości zakupić w naszym sklepie. Będziesz tymi produktami zaskoczony, ponieważ nie ma zauważalnych różnic w stosunku do oryginalnych produktów HP. Wysoka jakość ma ogromne znaczenie dla sklepu internetowego TonerPartnerzy, dlatego decydując się na nasze usługi, zawsze jesteś w dobrych rękach. Wszystkie produkty są testowane i sprawdzane, zanim trafią do naszej oferty.

Produkty kompatybilne zachwycą Cię również biorąc pod uwagę ilość napełnienia. Poziom napełnienia w przypadku produktów oryginalnych wkładów waha się od 3 do 8 mililitrów, a w przypadku kompatybilnych wkładów kolorowych otrzymasz już 21 mililitrów. Kompatybilny czarny wkład jest tylko minimalne mniejszy, a konkretnie ma pojemność 20 mililitrów. Jesteśmy tak przekonani co do naszej kompatybilnej oferty, że na wszystkie produkty dajemy również trzyletnią gwarancję. Tak więc zamawiasz bez ryzyka. Sięgnij po nasze produkty!


Ze sklepem internetowym TonerPartnerzy szybko znajdziesz idealne produkty 

W TonerPartnerzy chcemy, aby proces zamawiania był tak prosty i szybki, jak to tylko możliwe, wystarczy więc, że wpiszesz nazwę drukarki HP DeskJet 3050A, a przejdziesz na stronę z odpowiednimi ofertami. Tutaj możesz wybrać pomiędzy kompatybilnymi i oryginalnymi wkładami do drukarek i wybrać produkty według własnych życzeń, zgodnie z Twoimi indywidualnymi potrzebami.

Nawet w sposobie zapłaty pozostawiamy Ci wybór między różnymi metodami płatności, takimi jak płatność na rachunek, kartą kredytową i wiele innych. Jak tylko wyślesz swoje zamówienie, zostanie ono oczywiście natychmiast przetworzone i zwykle zostanie wysłane tego samego dnia, tak abyś już dnia następnego mógł mieć zamówione produkty w swoich rękach.

TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Zamówione artykuły są zawsze szybko dostarczane. Wkłady i atramenty są bez zarzutu. Dostępne wszystkie metody płatności. Nie ma na co narzekać. Dziękuję!!!“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 17:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 95%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 95% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu