Przewidywany czas dostawy:

Przy zamówieniu w ciągu 1 godz. 19 min.: Wysyłka w następnym dniu roboczym.

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Tanie cartridge do drukarek HP DeskJet F 4580 zamienniki i oryginalne

Kompatybilne wkłady do HP DeskJet F 4580

Oryginalne wkłady do HP DeskJet F 4580

HP Deskjet F4580: wkłady w super cenach 


Drukarka HP Deskjet F4580 nie jest może najtańszą drukarką do domowych zastosowań, jednak za względu na swoją efektywność jest prawdziwą okazją. Drukarka wielofunkcyjna pracuje w systemie Windows 7. Posiada interfejs USB 2.0 Hi-Speed; dzięki temu urządzeniu możesz nie tylko drukować, ale również skanować i kopiować. Poprzez bezprzewodowe połączenie masz możliwość sterowania drukarką z każdego pomieszczenia w firmie lub domu. Szybkość wydruku wynosi do 28 stron na minutę (druk czarno-biały), jak również do 22 stron na minutę przy drukowaniu w kolorze. Jakość wydruku wynosi przy tym 4800 x 1200 dpi (tryb optymalny). Rozdzielczość podczas skanowania to również maksymalnie 4800 x 1200 dpi. Urządzenie waży 4,5 kilograma i pracuje pod napięciem 22, 8 Watt i obsługuje format A4.  

Aby Twoja drukarka HP DeskJet F4580 mogła podjąć się wykonywania swoich zadań, potrzebujesz oczywiście pasujące akcesoria w postaci wkładu do drukarki. Ten otrzymasz w różnych wariantach i korzystnych cenach w naszym sklepie internetowym. Poniżej przedstawimy Ci bliżej dostępne materiały eksploatacyjne. 


Oryginalne wkłady do drukarki HP DeskJet F4580  


Oryginalne wkłady względnie głowice do drukarki F4580 marki HP otrzymasz u nas w wielu wersjach. Do Twojej dyspozycji są czarne głowice z wypełnieniem 4 lub 12 ml napełnienia. Możesz nimi, w zależności od pokrycia, wydrukować od 200 do 600 stron. 

Tak samo możliwy jest zakup naszego opakowania zbiorczego. Tutaj masz możliwość wyboru między dwoma wariantami, gdzie jeden zawiera jedną czarną głowicę (obok wariantu kolorowego), druga możliwość to zakup opakowania zawierającego dwie czarne głowice. Skorzystanie z tej drugiej możliwości jest zawsze korzystne, bowiem czarny atrament zgodnie z naszymi obserwacjami jest najczęściej użytkowany, więc szybko nie znajdziesz się w niezręcznej sytuacji, kiedy atramentu zabraknie w najmniej odpowiednim momencie.

Kolory magenta, cyan i żółty zawarte są zawsze w jednej głowicy.  


Kompatybilne wkłady atramentowe w celu osiągnięcia maksymalnej oszczędności 


Klienci sklepu TonerPartnerzy wiedzą, że stale staramy się oferować kompatybilne wkłady jako zamienniki stosunkowo drogich produktów oryginalnych. Nawet jeśli już w przypadku oferty na produkty oryginalne, ceny staramy się tak kalkulować, aby były one możliwie najniższe: w przypadku wkładów kompatybilnych do HP DeskJet F4580 zawsze Twoim udziałem staną się niższe koszty druku, skanowania i kopiowania. Bowiem zarówno wariant czarny, jak i kolorowy, dysponuje większą pojemnością atramentu niż oryginalny odpowiednik a przy tym jest znacznie tańszy. 

Powód jest prosty: producenci kompatybilnych akcesoriów nie żądają pieniędzy za markę, jak ma to miejsce w przypadku artykułów znanych marek. Oszczędność ta jest korzyścią dla klienta – i to bez żadnego ryzyka. Bowiem również na nasze kompatybilne produkty oferujemy 3 letnią gwarancję. Jesteśmy przekonani co do jakości, która została wielokrotnie potwierdzona dokładnymi i obszernymi testami. Zapraszamy, przekonaj się sam i oszczędzaj swoje pieniądze.

TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Płatność przez Pay-Pal Express, ceny nie do pobicia, niskie koszty wysyłki, bezproblemowa realizacja zamówienia i szybka dostawa.“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 17:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 80%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu