Przewidywany czas dostawy:

Przy zamówieniu w ciągu 1 godz. 12 min.: Wysyłka w następnym dniu roboczym.

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Tanie tonery HP DeskJet i tusze do drukarek HP DeskJet zamienniki i oryginalne

 

Wybierz model

Wybierz model
 • HP
  Są takie serie drukarek, gdzie oferta jest ogromna - do takiej należą modele z rodziny HP DeskJet. Obejmują one zarówno kompaktowe drukarki atramentowe do użytku prywatnego, jak również urządzenia wielofunkcyjne, które mogą być niezawodnie używane w domu lub w biurze.

  Drukarki z serii HP DeskJet są tak samo różnorodne, jak i wkłady atramentowe, które to do użytkowania tych pierwszych są niezbędne. Dlatego też, podczas szukania pasujących wkładów, zawsze powinieneś używać pełnego oznaczenia swojego modelu drukarki, ponieważ na pierwszy rzut oka nieistotne litery czy cyfry oznaczać mogą całkowicie inne akcesoria do drukarki. Albo po prostu z obszernej listy urządzeń na tej stronie wybierz model swojej drukarki, tak abyś mógł zamówić wkłady pasujące do urządzenia, a jednocześnie uniknąć problemów z kompatybilnością zakupionego produktu. Następnie zostaniesz przeniesiony na stronę produktu, gdzie prezentujemy tylko wkłady HP DeskJet, które z pewnością nadają się do użycia w Twoim urządzeniu.
   

  Dokładnie wybierz właściwy wkład HP DeskJet dla swoich potrzeb


  Naszą misją jest, poprzez zapewnienie Ci szerokiej gamy różnych wkładów do drukarek HP DeskJet, danie Ci możliwości do zoptymalizowania kosztów druku, a poprzez to ich redukcję. Dla orientacji, przy każdym wkładzie pokazujemy Ci koszty wydruku na stronę, ponieważ szczególnie ilość atramentu ma bezpośredni wpływ na wydajność produktów. Podając te dane odnosimy się do pięcioprocentowego wskaźnika pokrycia strony atramentem, kryterium to jest dla producentów podstawą podczas podawania liczby stron, jakie można nim wydrukować.

  Im większa wydajność, tym niższe koszty druku. Oczywiście, wielkość Twojego zapotrzebowania na druk, ma również znaczenie, jeśli chodzi o długość życia wkładów do drukarek.

  Jeśli wolisz mniejsze wkłady HP DeskJet, pakiety podwójne lub zbiorcze mogą zagwarantować Ci pożądaną przewagę cenową. Ponieważ wkłady atramentowe, niezależnie od tego kto jest ich producentem, są zawsze szczelnie zamknięte, mogą być one przechowywane przez dłuższy okres czasu bez żadnych problemów i bez jakiegokolwiek wpływu na jakość druku.
   

  Znaczące oszczędności są możliwe dzięki zastosowaniu kompatybilnych wkładów atramentowych HP DeskJet


  Jednocześnie w naszej ocenie uwzględniamy również kompatybilne wkłady HP DeskJet, pochodzące od producentów zewnętrznych. Zazwyczaj znacznie niższe ceny mają bezpośredni wpływ na efektywne koszty wydruku jednej strony, dzięki czemu możesz zaoszczędzić do 90 procent ceny. Jeśli dla jakiegoś wkładu do drukarek nie została określona liczba stron, jaką można tym produktem wydrukować, ilość atramentu stanowi wiarygodną podstawę do dokonywania porównania.

  Daje Ci to możliwość wyboru pomiędzy oryginalnymi i kompatybilnymi wkładami do drukarek z serii HP DeskJet, które nie są w żaden sposób gorsze, jeśli chodzi o jakość i niezawodność. Oba produkty wytwarzane są z materiałów o wysokiej jakości, dzięki czemu możesz mądrze wykorzystać ogromny potencjał oszczędności, bez konieczności akceptowania jakichkolwiek niekorzyści.

  Spowodowane jest to faktem, że prawie każdy kompatybilny wkład atramentowy HP DeskJet jest wykonany z regenerowanego i ponownie napełnionego oryginalnego wkładu. W ten sposób całkowicie eliminowany jest czynnik kosztu dla obudowy wkładu, który w odróżnieniu od kosztu tuszu jest znaczny. Następnie rygorystyczne kontrole jakości i testy funkcjonalne zapewniają, że wkład kompatybilny jest absolutnie równoważny oryginalnemu produktowi marki HP. W razie dalszych pytań prosimy o kontakt z naszym przyjaznym i kompetentnym działem obsługi klienta.
   

  Najchętniej kupowane wkłady do HP DeskJet

   
TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Już szybki podgląd wkładu do drukarki pozwala sprawdzić, czy dana drukarka jest obsługiwana. Bardzo komfortowe zakupy!“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 17:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 80%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu