Przewidywany czas dostawy:

Przy zamówieniu w ciągu 1 godz. 37 min.: Wysyłka w następnym dniu roboczym.

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Tanie tonery HP LaserJet i tusze do drukarek HP LaserJet zamienniki i oryginalne

 

Wybierz model

Wybierz model
 • HP
  Seria HP LaserJet oferuje wysokowydajne drukarki do druku w czerni i bieli oraz kolorze. Bogata oferta obejmuje zarówno kompaktowe czarno-białe drukarki laserowe, jak i wielofunkcyjne urządzenia do użytkowania w dużych firmach, które oprócz standardowej wysokiej jakości druku, kopiują, skanują i wysyłają w kolorze pocztą elektroniczną lub faksem. Szeroka gama drukarek HP LaserJet powoduje powstanie takiej konieczności, aby zawsze używać dokładnego oznaczenia swojego urządzenia przy wyborze kaset z tonerem i jednostek bębnowych dla Twojej drukarki laserowej Hewlett-Packard.

  Jest to jedyny sposób na uniknięcie niewłaściwego zakupu lub późniejszych problemów.

  Aby mieć absolutną pewność, że zamawiasz odpowiednie produkty, wybierz swoją drukarkę HP LaserJet z listy po prawej stronie, którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Następnie automatycznie przekierujemy Cię na odpowiednią stronę produktów, gdzie znajdziesz tylko te tonery HP LaserJet, które są odpowiednie dla Twojego urządzenia. Ponadto zaoferujemy Ci pasujące jednostki bębnowe i inne akcesoria do drukarek.

  Porównaj koszty oryginalnych i kompatybilnych kaset z tonerem HP LaserJet
  Ponieważ generalnie zależy nam na tym, aby zaprezentować Ci jak najszerszą gamę akcesoriów do drukarki laserowej i umożliwić porównywanie cen, chcemy ułatwić Ci odnalezienie się na rynku. W związku z tym szczegółowo przedstawiamy różne kasety z tonerem, ponieważ różnią się one pod względem wydajności, jak również i producenta. W celu zapewnienia możliwości dokonywania porównywania pokazujemy Ci odpowiednie koszty druku za stronę, które wynikają z ceny produktu i jego wydajności, jeśli założone zostanie przeciętne pokrycie strony tonerem w wysokości pięciu procent. Porównywanie szybko pokazuje, że większe opakowania z tonerem i tym samym większe wydajności mają pozytywny wpływ na efektywne koszty druku. Jeśli dodatkowo włączysz kompatybilne zestawy tonerów HP LaserJet do swoich rozważań, możesz znacznie obniżyć ogólne koszty druku.


  Te kompatybilne kasety z tonerem są wytwarzane przez innych producentów i mogą być nawet o 90 procent tańsze niż ich oryginalne odpowiedniki. Nie oznacza to jednak, że musisz zrezygnować z jakości, do jakiej jesteś przyzwyczajony. Ponieważ nawet kompatybilne kasety z tonerem HP LaserJet podlegają tym samym surowym testom jakościowym, co oryginalny produkt firmy HP. Standardy jakościowe są zapewnione dzięki ciągłym kontrolom. Ponadto, różnica w cenie wynika głównie z faktu, że kompatybilna kaseta z tonerem HP LaserJet jest zazwyczaj zregenerowaną oryginalną kasetą, co całkowicie eliminuje koszt obudowy. Dzięki temu bez wahania możesz zaoszczędzić swoje pieniądze dzięki naszym kompatybilnym produktom a przy tym jednocześnie produkować wysokiej jakości wydruki na swojej drukarce HP.


  Zawsze myśl o jakości druku i regularnie wymieniaj jednostkę bębnową HP LaserJet
  Ponieważ jednostka bębnowa drukarki laserowej powinna być wymieniana w regularnych odstępach czasu zależnych od urządzenia, możesz zakupić u nas oryginalne lub kompatybilne jednostki bębnowe HP LaserJet.
  Za pomocą kilku prostych kroków, które są szczegółowo opisane, jednostki te możesz wymieniać w celu zapewnienia trwałej jakości druku. Z biegiem czasu proszek toneru zanieczyszcza jednostkę bębnową HP LaserJet, co może prowadzić do powstawania zabrudzonych wyników drukowania.

  Informacje odnośnie czasu po upływnie którego zalecana jest wymiana artykułów ulegających eksploatacji, znajdziesz na naszych stronach internetowych, podobnie jak również inne przydatne akcesoria dla Twojej drukarki. Zalecamy na przykład stosowanie filtrów przeciwpyłowych, które niezawodnie zapobiegają wydostawaniu się najdrobniejszych cząstek pyłu toneru z Twojej drukarki laserowej HP LaserJet lub pojemników na resztki zużytego toneru i inne akcesoria. Jeśli masz jakiekolwiek pytania techniczne lub chciałbyś uzyskać poradę, nie zastanawiaj się dłużej ale skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. 
   

  Najchętniej kupowane produkty do drukarek HP Laserjet

   
TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Zawsze szybko, zawsze niezawodnie, zawsze perfekcyjnie. Do tego łatwa realizacja. Czego chcieć więcej? Topowy sprzedawca zasługujący na 5 gwiazdek.“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 17:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 80%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu