Przewidywany czas dostawy:

Przy zamówieniu w ciągu 1 godz. 54 min.: Wysyłka w następnym dniu roboczym.

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Tanie tonery HP OfficeJet i tusze do drukarek HP OfficeJet zamienniki i oryginalne

 

Wybierz model

Wybierz model
 • HP
  Urządzenia wielofunkcyjne z serii HP OfficeJet zostały zaprojektowane z myślą o wysokich wymaganiach dotyczących wielofunkcyjności i wysokiej jakości druku. Wysokiej jakości drukarki atramentowe świadczą również inne cenne usługi, takie jak faksowanie, kopiowanie i skanowanie, dzięki czemu opłacalny jest ich zakup do wszelkiego rodzaju biur. Modele HP OfficeJet obejmują zarówno małe, przenośne drukarki, jak i duże, wysokowydajne urządzenia wielofunkcyjne.

  W rezultacie, wkłady atramentowe do tej serii drukarek znacznie różnią się między sobą, dlatego ważne jest używanie pełnej nazwy modelu swojego urządzenia przy dokonywaniu wyboru. Aby uprościć sprawę, możesz również wybrać typ swojego urządzenia z listy znajdującej się obok. Wtedy do wyboru będziesz miał jedynie te wkłady HP OfficeJet, które możesz używać do modelu swojej drukarki. Postępowanie takie eliminuje błędy w zakupie i związane z tym problemy techniczne mogące wystąpić w Twojej drukarce HP OfficeJet.


  Wkłady HP OfficeJet w wielu różnych wersjach


  Nasza oferta na wkłady do drukarek HP OfficeJet jest równie różnorodna, ponieważ przedstawiamy Ci nie tylko oryginalne wkłady HP w różnych wersjach i opakowaniach, ale podczas dokonywania porównań pod uwagę wziąć możesz również kompatybilne wkłady atramentowe.

  Daje Ci to możliwość porównania efektywnych kosztów druku na stronę, które określamy na podstawie wskaźnika przeciętnego pokrycia strony atramentem wynoszącego pięć procent, co jest typowe dla drukowania dokumentów tekstowych. W ten sposób szybko zauważysz, że wydajność wkładów atramentowych HP OfficeJet jest bardzo zróżnicowana. Im więcej atramentu zawiera wkład, tym w ogólnym rozrachunku tańszy jest wydruk pojedynczej strony.

  Z kolei cena naturalnie ma wpływ na wysokość kosztów, tak, że z jednej strony podwójne i zbiorcze pakiety zawierające oryginalne wkłady do drukarek HP zapewniają ogromne korzyści, z drugiej strony bardzo tanie są produkty kompatybilne. Otwiera Ci to znaczny potencjał oszczędności, z którego możesz skorzystać bez żadnych problemów. Wybierz więc odpowiedni dla siebie wkład atramentowy HP OfficeJet, biorąc pod uwagę wydajność produktu i swoje zapotrzebowanie na druk, aby uzyskać optymalizację kosztów.
   

  100 procent jakości w najlepszej cenie: kompatybilne wkłady HP OfficeJet


  Kompatybilne wkłady atramentowe produkowane przez inne firmy również spełniają wszystkie zwykłe standardy jakości, więc nie musisz się martwić o żadne ograniczenia. Ponieważ wszystkie wkłady natychmiast po wyprodukowaniu są szczelnie zamykane, produkty te mogą być przechowywane przez dłuższy okres czasu. Ponadto, kompatybilny wkład atramentowy HP OfficeJet jest w większości przypadków zregenerowanym oryginalnym wkładem HP. Oszczędza to z jednej strony koszty obudowy wkładu, a z drugiej strony chroni środowisko naturalne.

  Ponadto, wszystkie kompatybilne wkłady do drukarek HP OfficeJet podlegają najsurowszym standardom jakości, które są absolutnie porównywalne z tymi, jakimi podlegają produkty oryginalne. Więc bez jakichkolwiek obaw, skorzystaj z okazji, aby wybrać najlepszą opcję dla Twoich specyficznych potrzeb i z powodzeniem oraz na stałe zredukować koszty druku używając każdego z typów wkładów HP OfficeJet. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy, nie wahaj się skontaktować z naszym przyjaznym biurem obsługi klienta.
   

  Najchętniej kupowane wkłady do drukarki HP OfficeJet

TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Szczególnie podobała mi się bardzo przejrzysta i intuicyjna strona internetowa. Wszystko można łatwo znaleźć, nic się nie zacina, doskonałe działanie.“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 17:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 80%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu