Przewidywany czas dostawy:

Przy zamówieniu w ciągu 1 godz. 27 min.: Wysyłka w następnym dniu roboczym.

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Tanie tonery HP PageWide i tusze do drukarek HP PageWide zamienniki i oryginalne

 

Wybierz model

Wybierz model
 • HP
  Nowoczesne i innowacyjne drukarki atramentowe możesz znaleźć nie tylko w sektorze prywatnym czy półprofesjonalnym, ale również w przedsiębiorstwach o dużym zapotrzebowaniu na druk. Urządzenia Hewlett Packard z technologią PageWide należą do elastycznych i uniwersalnych drukarek atramentowych. Dzięki HP PageWide otrzymujesz nowoczesną technologię druku, która jest zbliżona do wydajności i usług świadczonych przez drukarnię.

  Bardzo popularne są biznesowe drukarki atramentowe, które dostępne są również jako urządzenia wielofunkcyjne z możliwością skanowania, kopiowania i faksowania. Osiągają one ogromną prędkość druku, wynoszącą około 70 stron A4 na minutę. Jeśli chcesz drukować w nieco większym formacie, odpowiednie rozwiązanie znajdziesz w serii PageWide XL o szerokości druku do DIN A1. Pozwala to na tworzenie map i plakatów w wersji monochromatycznej (czarno-białej) i kolorowej z imponującą jakością 1200 x 1200 dpi.
   

  Wkłady atramentowe odpowiednie dla Ciebie w sklepie internetowym TonerPartnerzy


  Jeśli zdecydowałeś się na profesjonalną drukarkę biurową z serii HP PageWide, powinieneś również kupić niewielki zapas wkładów z atramentem. Te drukarki atramentowe i urządzenia wielofunkcyjne są dostarczane z wyjątkowo dużymi wkładami atramentowymi. Na przykład, wkłady z czarnym atramentem i 182 ml zawartości są w stanie wydrukować do 10.000 stron A4 DIN. Kolorowe wkłady w kolorze cyan, magenta i żółtym zawierają 85 ml i wystarczają do wydruku około 7.000 stron.

  Dzięki temu konserwacja drukarki HP PageWide jest znacznie łatwiejsza, a ewentualny czas przestoju ulega skróceniu. Po wybraniu na naszej stronie internetowej producenta HP oraz jako serii HP PageWide, po prawej stronie znajdziesz listę odpowiednich drukarek HP PageWide. Stamtąd możesz przejść bezpośrednio do oryginalnych wkładów z atramentem HP dla danego modelu drukarki.
   

  Na co należy zwrócić uwagę podczas zamawiania


  Jak już zauważyłeś, możemy zaoferować Ci wiele oryginalnych wkładów atramentowych HP z serii PageWide. Kiedy już zdecydujesz się na model drukarki dla Ciebie odpowiedni, zaoferujemy Ci pasujące wkłady atramentowe HP PageWide dla dokładnie tego modelu drukarki. Niektóre z dużych kaset oznaczone są również po prostu jako kasety z tonerem, choć chodzi tutaj o wyjątkowo duże kasety z atramentem. Są one dostępne o różnej pojemności atramentu. Możesz więc wybrać, czy Twój wkład powinien wystarczyć Ci do wydruku 3.000 stron, czy też aż 7.000 stron.

  Wkłady atramentowe z serii PageWide o mniejszej ilości atramentu są tylko nieznacznie tańsze, więc zdecydowanie warto od razu zdecydować się na wkład o wyższym poziomie napełnienia.

  Na odpowiedniej stronie artykułu możesz ponownie sprawdzić, czy dany model drukarki jest rzeczywiście wymieniony na liście kompatybilności. W celu porównania wyświetlane są również numery części i numery produktów oryginalnych. Następnie możesz zamówić wkłady atramentowe HP PageWide w niskich cenach. Obecnie w tej kategorii nie są oferowane jeszcze żadne wkłady kompatybilne.
TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Menu jest zrozumiałe dla każdego laika, dzięki niemu można błyskawicznie znaleźć szukany artykuł. Zamówienie też nie jest skomplikowane. Super.“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 17:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 80%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu