Przewidywany czas dostawy:

Przy zamówieniu w ciągu 8 godz. 16 min.: Wysyłka w następnym dniu roboczym.

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Tanie tonery HP PSC i tusze do drukarek HP PSC zamienniki i oryginalne

 

Wybierz model

Wybierz model
 • HP
  Drukowanie (Print), skanowanie (Scan), kopiowanie (Copy) – każda z tych nazw to program. Wielofunkcyjne drukarki atramentowe z serii HP PSC są małe i kompaktowe, co nie umniejsza ich wydajności i jakości druku. Liczba modeli z serii HP PSC jest duża, dzięki czemu drukarki te mogą spełnić najbardziej zróżnicowane wymagania.

  Wybierając odpowiednie akcesoria do drukarki, należy zwrócić uwagę na pełne oznaczenie typu swojego urządzenia, ponieważ wkłady atramentowe do drukarek HP PSC często pasują do kilku różnych urządzeń, jednak z różnych serii. Wybierając swoją drukarkę z listy znajdującej się po prawej stronie, zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na stronę produktu, gdzie jasno i szczegółowo prezentujemy Ci tylko te wkłady HP PSC, które są odpowiednie dla Twojego urządzenia.
   

  Tutaj znajdziesz oryginalne i kompatybilne wkłady HP PSC we wszystkich wersjach


  W naszej ofercie, oprócz oryginalnych i kompatybilnych wkładów HP PSC do drukarek atramentowych z serii HP PSC, regularnie znajdziesz również specjalne wkłady fotograficzne. Produkty te sprawią, że Twój wydruk fotograficzny nabierze blasku, a nasza oferta na różne kolory otworzy Ci drzwi do ciekawych możliwości. W porównaniu z popularnymi wkładami do drukarek szybko zauważysz, że wydajność jest tutaj znacznie niższa. Wynika to ze znacznie większego zużycia tuszu podczas drukowania zdjęć i obrazów. Ponieważ w naszych prognozach odnosimy się zawsze do pięcioprocentowego pokrycia strony atramentem, które jest zwykle stosowane w przypadku dokumentów tekstowych, specjalne wkłady fotograficzne są tutaj wykluczone.
   

  Oszczędzaj dzięki dużym lub kompatybilnym wkładom do drukarek HP PSC


  Wybór popularnych wkładów do drukarek jest bardzo zróżnicowany, ponieważ oferujemy wkłady w różnych pojemnościach i od różnych producentów. Z jednej strony, możesz więc zwiększyć wydajność, stosując wkłady do drukarek o wysokiej pojemności, które to już znacznie obniżają efektywne koszty druku na stronę. Z drugiej strony, znacznie niższe ceny kompatybilnych wkładów atramentowych znajdują również odzwierciedlenie w efektywnych kosztach, dzięki czemu możesz znacznie obniżyć całkowite koszty druku. W niektórych przypadkach dzięki powyższemu istnieje potencjał oszczędności sięgający nawet 90 procent, który zdecydowanie należy wykorzystać w celu odciążenia budżetu domowego. O tym, że nie musisz obawiać się o jakość i niezawodność, świadczy wiele raportów oraz wysoka jakość wykonania tych kompatybilnych wkładów HP PSC, które są niedrogo sprzedawane przez producentów zewnętrznych. Wszystkie wkłady atramentowe są hermetycznie zamykane bezpośrednio po wyprodukowaniu, dzięki czemu mogą być przechowywane w oryginalnym opakowaniu przez dłuższy okres czasu.

  Ponadto, zarówno kompatybilne, jak i oryginalne wkłady atramentowe HP PSC podlegają najsurowszym kontrolom, które zapewniają stałą, optymalną jakość. Skorzystaj z możliwości, jakie Ci oferujemy dzięki naszym porównaniom, aby zakupić wkłady atramentowe dopasowane do Twoich specjalnych potrzeb, w rozsądnej cenie i w najlepszej jakości.
   

  Najchętniej kupowane wkłady do drukarek HP PSC

TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Bardzo przejrzysta strona internetowa. Bardzo łatwa w obsłudze nawet dla laika. Zasługuje na bezwzględne polecenie. Bardzo korzystne ceny w porównaniu z konkurencją. Super sprawa!“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 17:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 80%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu