Przewidywany czas dostawy:

W przypadku zamówienia w ciągu 3 godziny 57 minut
twoja paczka jeszcze dziś opuści nasz magazyn.
Dostawa firmą DHL zajmie dodatkowo 2-3 dni roboczych.

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Tanie tonery Konica Minolta Bizhub C i tusze do drukarek Konica Minolta Bizhub C zamienniki i oryginalne

 

Wybierz model

Wybierz model
 • https://www.tonerpartnerzy.pl/konica-minolta/
 • Konica Minolta
  Kolorowe systemy druku produkcyjnego Konica Minolta Bizhub C łączą w sobie maksymalną wydajność z łatwością obsługi i szerokim zakresem funkcji, które nie pozostawiają żadnych otwartych życzeń podczas profesjonalnego zastosowania. Seria składa się z wielu modeli, z których użytkownik może wybrać dla siebie urządzenie gwarantujące obsługę funkcji zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Modele Konica Minolta Bizhub C służą również jako kolorowe drukarki laserowe, skanery, kopiarki oraz faksy o wysokiej rozdzielczości i są wyposażone w zespół druku dwustronnego. Nawet wewnętrzna kaseta na papier w urządzeniu posiada obszerną pojemność, ale może być opcjonalnie uzupełniona o kolejne kasety na papier.

  Ekonomiczność to najwyższy priorytet dla każdego z modeli Konica Minolta Bizhub C: niskie koszty druku i eksploatacyjne są na porządku dziennym i pozwalają na ekonomiczne korzystanie z drukarek. Jeszcze więcej możesz zaoszczędzić, zamawiając toner, jednostkę bębnową i akcesoria do drukarek Konica Minolta Bizhub C już teraz w naszym sklepie internetowym TonerPartnerzy w pierwszorzędnym stosunku ceny do jakości.
   

  Tutaj możesz kupić oryginalne i kompatybilne kasety z tonerem Bizhub C Konica Minolta, jednostki bębnowe i materiały eksploatacyjne do drukarek


  Wybierz jeden z wielu materiałów eksploatacyjnych Konica Minolta Bizhub C dostępnych w naszym sklepie - toner, jednostkę bębnową i elementy wymienne do swojego modelu drukarki. Dostępne są oryginalne i kompatybilne warianty, które w żaden sposób nie różnią się od siebie i oferują zarówno identyczną jakość, jak i wydajność druku. Cena jest jedyną cechą różniącą oba warianty produktów, którą należy wziąć pod uwagę przy dokonywaniu zakupu.

  Nasze kompatybilne kasety z tonerem Konica Minolta Bizhub C oraz kompatybilne jednostki bębnowe są w każdym przypadku znacznie tańsze niż odpowiedni produkt oryginalny. W indywidualnych przypadkach możesz zaoszczędzić do 95 procent i zredukować wydatki do minimum. Aby mieć pewność, że kompatybilny produkt nadal dostarcza Ci towary wysokiej jakości, które spełniają wszystkie wymagania takie jak produkt oryginalny, oferujemy Ci również na tę linię produktów naszą sprawdzoną gwarancję.
   

  Zamów dodatkowe, niedrogie akcesoria do drukarek Konica Minolta Bizhub C


  Oprócz toneru i jednostki bębnowej do drukarek Konica Minolta Bizhub C oferujemy również inne akcesoria do drukarek w oryginalnej i kompatybilnej najwyższej jakości oraz w atrakcyjnym stosunku ceny do wydajności. Należą do nich np. rolka podająca papier, drut introligatorski czy pojemniki na resztki zużytego toneru do drukarek Konica Minolta Bizhub C. Aby zaoszczędzić na kosztach wysyłki, należy jednocześnie zamówić wszelkie akcesoria, które mogą być potrzebne.

  Ułatwiliśmy Ci znalezienie i zamówienie odpowiednich produktów do Twojej drukarki Konica, tak abyś uniknął zamówienia niewłaściwych produktów. Użyj dokładnego oznaczenia typu swojej drukarki i wprowadź je do wyszukiwarki lub wybierz swój model drukarki bezpośrednio z listy po lewej stronie. Za jednym kliknięciem zostaniesz przekierowany na odpowiednią stronę, na której zostaną wyświetlone odpowiednie produkty.
TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Płatność przez Pay-Pal Express, ceny nie do pobicia, niskie koszty wysyłki, bezproblemowa realizacja zamówienia i szybka dostawa.“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 17:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 80%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu