Przewidywany czas dostawy:

W przypadku zamówienia w ciągu 3 godziny 12 minut
twoja paczka jeszcze dziś opuści nasz magazyn.
Dostawa firmą DHL zajmie dodatkowo 2-3 dni roboczych.

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Tanie tonery Konica Minolta Bizhub i tusze do drukarek Konica Minolta Bizhub zamienniki i oryginalne

 

Wybierz model

Wybierz model
 • https://www.tonerpartnerzy.pl/konica-minolta/
 • Konica Minolta
  Modele  urządzeń Konica Minolta Bizhub zapewniają dostarczanie profesjonalnych usług druku i kopiowania w najwyższej jakości. Długa lista urządzeń, do której należy seria Konica Minolta Bizhub, oferuje odpowiednie rozwiązanie dla każdej potrzeby zarówno w czarni i bieli, jak i w kolorze. Drukarki laserowe charakteryzują się ekonomicznością i niezawodnością, jeżeli stosowane są wraz z wszystkimi odpowiednimi akcesoriami zgodnie z zaleceniami producenta.

  Dla każdego modelu urządzenia z serii Konica Minolta Bizhub prezentujemy nie tylko kasety z tonerem, ale także jednostki bębnowe, jednostki wywołujące a w razie potrzeby również drut do zszywania i pojemniki na resztki zużytego toneru – a to wszystko w miarę możliwości w różnych wersjach i od różnych producentów.

  Aby uniknąć pomyłek wynikających z wysokiej różnorodności typów akcesoriów dostępnych dla serii Konica Minolta Bizhub, ważnym jest abyś postępował w następujący sposób: model swojej drukarki wybierz z listy na tej stronie za pomocą kliknięcia myszą. Spowoduje to automatyczne przejście bezpośrednio do strony produktów, na której wymienione są wszystkie tonery do Konica Minolta Bizhub, jednostki bębnowe i akcesoria pasujące do drukarek.
   

  Poprzez użytkowanie oryginalnych i kompatybilnych zestawów tonerów Konica Minolta Bizhub możesz dużo zaoszczędzić


  Kasety z tonerem do drukarek laserowych Konica Minolta Bizhub zostały zaprojektowane z myślą o wysokiej wydajności, więc wydajność ta jest zawsze stosunkowo wysoka. W zależności od drukarki oferujemy różne wersje tonerów, tak abyś mógł wybrać najbardziej efektywną wersję dla swoich potrzeb drukarskich w oparciu o koszty druku na stronę, którą również przedstawiamy. 

  Podczas dokonywania porównywania należy uwzględnić kompatybilne kasety z tonerem, ponieważ są one takiej samej jakości, ale zazwyczaj znacznie tańsze. W zależności od indywidualnego nakładu druku możesz zaoszczędzić tutaj duże sumy. Kompatybilny toner Konica Minolta Bizhub jest produkowany przez innych producentów, gdzie wszystkie obowiązujące normy jakości i produkcji mają tutaj również zastosowanie. W niektórych przypadkach do produkcji kompatybilnych tonerów Konica Minolta Bizhub używa się często zregenerowanych oryginalnych wkładów. Dzięki temu możesz znacznie obniżyć koszty efektywnego drukowania i nadal korzystać z naszych gwarancji dotyczących wszystkich kaset z tonerem oraz cieszyć się optymalną jakością druku przez cały czas.
   

  Nie zapomnij o regularnej wymianie jednostki bębnowej Konica Minolta Bizhub


  Ponadto producent zaleca regularną wymianę jednostek bębnowych, po to aby móc trwale zapewnić wysoką jakość druku. Tutaj również możesz zdecydować się na różne wersje, aby podczas dokonywania zakupów nabyć jednostki bębnowe Konica Minolta Bizhub jednocześnie w wysokiej jakości, jak i niskich cenach. Oczywiście, nasze usługi gwarancyjne obejmują również wszystkie jednostki bębnowe, które znajdziesz w naszym asortymencie. 

  Drukarki Konica Minolta Bizhub wymagają jednostek wywołujących, które również Ci przedstawimy, a także pojemników na resztki zużytego toneru, jak też drut introligatorski. Należy stosować się do zaleceń danego producenta dotyczących optymalnego odstępu czasu pomiędzy kolejnymi wymianami produktów eksploatacyjnych oraz oczywiście do dokładnych wskazówek dotyczących wymiany poszczególnych materiałów eksploatacyjnych.

  W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszym przyjaznym biurem obsługi klienta. Nasz zespół wsparcia technicznego z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania dotyczące produktów z serii Konica Minolta Bizhub i również te odnośnie oferowanych przez nas produktów do tych urządzeń.
TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Bardzo przejrzysty proces zamawiania! Zamówienie, wystawienie faktury i dostawa zawsze przebiegały bez problemów! Dzięki za dobrą robotę!“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 17:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 80%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu