Wysyłka tego samego dnia *
%Rabat ilościowy do 15% *
3-letnia gwarancja *
Już ponad 1.500.000 klientów *

Zamówienie w ciągu 1 godziny 05 minut:
Wysyłamy jeszcze dziś

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Tanie tonery OKI Microline i tusze do drukarek OKI Microline zamienniki i oryginalne

 

Wybierz model

Wybierz model
 • OKI
  Za marką OKI stoi japońska firma elektroniczna Oki Electric Industry Co., Ltd. z siedzibą w Tokio. Założona w 1881 roku firma specjalizuje się w rozwoju nowoczesnych drukarek laserowych w technologii LED. Interesujące jest jednak to, że OKI jest jednym z niewielu producentów, który do dziś opracowuje i sprzedaje najwyższej klasy drukarki igłowe. Do szczególnych drukarek igłowych należy seria OKI Microline. Znajdziesz tu innowacyjne drukarki 9- i 24-igłowe, które są idealne do szybkich i ciągłych wydruków.

  Nowoczesne drukarki igłowe OKI Microline są często wykorzystywane do drukowania etykiet. Te funkcjonalne drukarki mogą również drukować pojedyncze arkusze. Obecne modele posiadają nie tylko tradycyjne połączenie równoległe i szeregowe, ale dostęp do nich możliwy jest również przez USB lub kartę sieciową.

  W sklepie internetowym TonerPartnerzy znajdziesz także taśmy barwiące właściwe do każdej drukarki OKI Microline. Możesz również zamówić taśmy barwiące do starszych modeli drukarek, które w innych sklepach nie są już dostępne.
   

  Taśmy barwiące do drukarek igłowych OKI Microline


  Jeśli szukasz odpowiedniej taśmy barwiącej do swojej drukarki igłowej OKI Microline, powinieneś najpierw wybrać OKI jako producenta na naszej stronie internetowej, a następnie serię OKI Microline. Po prawej stronie w przejrzystej kolejności i ponumerowane w kolejności rosnącej, zostaną wyświetlone wszystkie modele Microline. Po wybraniu modelu zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do żądanego artykułu. U nas znajdziesz najwyższej klasy oryginalne taśmy kolorowe OKI w korzystnych cenach.

  Do większości drukarek igłowych OKI Microline taśmy barwiące dostarczane są w praktycznej kasecie. Po otwarciu drukarki możesz je zainstalować w kilku prostych krokach. Przy wyborze taśm barwiących upewnij się, że posiadasz właściwy numer artykułu, tak abyś otrzymał właściwą taśmę barwiącą do swojej drukarki. Korzystne jest to, że w sklepie internetowym TonerPartnerzy możesz otrzymać wiele różnych taśm barwiących do drukarek z serii OKI Microline. Oferta ta niezawodnie pokrywa zapotrzebowanie dla wszystkich 9- i 24-igłowych drukarek tego producenta.
   

  Kompatybilne taśmy barwiące do drukarek igłowych marki OKI Microline


  Poza licznymi taśmami barwiącymi pochodzącymi bezpośrednio od producenta OKI możesz oczywiście nabyć u nas również kompatybilne taśmy barwiące od renomowanych dostawców zewnętrznych. Te wysokiej jakości taśmy nylonowe zdobywają punkty u naszych klientów za swoją wysoką niezawodność i trwałość. Mogą one być używane bez ograniczeń do drukarek igłowych OKI Micorline. W obrazie wydruku nie zobaczysz gołym okiem żadnej różnicy. Dzieje się tak, ponieważ zarówno w przypadku oryginalnych, jak i kompatybilnych taśm barwiących, przez głowicę drukarki przechodzi czarna taśma. Z dużą prędkością wciskane są w papier od tyłu poszczególne igły, tak aby możliwe było powstanie żądanego znaku czy grafiki. Kompatybilne wkłady z taśmą barwiącą są wyposażone w profesjonalny atrament drukarski, który zapewnia bardzo czysty obraz druku.
TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Bardzo przejrzysty proces zamawiania! Zamówienie, wystawienie faktury i dostawa zawsze przebiegały bez problemów! Dzięki za dobrą robotę!“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 17:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 95%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 95% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu