Przewidywany czas dostawy:

Przy zamówieniu w ciągu 0 godz. 03 min.: Wysyłka w następnym dniu roboczym.

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Tanie tonery Samsung CLP i tusze do drukarek Samsung CLP zamienniki i oryginalne

 

Wybierz model

Wybierz model
 • https://www.tonerpartnerzy.pl/samsung/
 • Samsung
  Generowanie wysokiej jakości wydruków, bezprzewodowa integracja z systemami informatycznymi i oszczędność zasobów - to cechy charakterystyczne wielu modeli z serii Samsung CLP. Trwałe drukarki laserowe nadają się do intensywnego użytkowania w biurach, ponieważ zaawansowana technologia druku pozwala na uzyskanie wysokiej wydajności druku.

  Ponieważ seria Samsung CLP jest bardzo obszerna, zaleca się wprowadzenie pełnego oznaczenia typu swojego urządzenia przy wyborze akcesoriów, aby uniknąć pomyłek lub nieprawidłowych zakupów. Najlepszym sposobem na znalezienie właściwego dla Twojej drukarki toneru lub jednostki bębnowej Samsung CLP i akcesoriów do druku jest skorzystanie z listy obok. Klikając na urządzenie, którego używasz, zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę zawierającą listę tylko tych produktów, których rzeczywiście możesz używać w swojej drukarce Samsung CLP.
   

  Już teraz zminimalizuj koszty druku dzięki oryginalnym i kompatybilnym kasetom z tonerem Samsung CLP ze sklepu internetowego TonerPartnerzy


  Szeroka gama kaset z tonerem do drukarek Samsung CLP została zaprojektowana tak, aby dać Ci możliwość wyboru najbardziej efektywnej opcji, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Dla orientacji, użyj podanych kosztów druku za stronę, które to dane oparte są na pokryciu strony tonerem w wysokości pięciu procent. Najważniejszymi czynnikami są z jednej strony wydajność lub ilość toneru w kasecie, a z drugiej strony jego cena. Jeśli oferowane są różne wersje, kaseta z tonerem o większej pojemności zwykle okazuje się bardziej efektywna. 

  W naszej ocenie uwzględniamy jednak również kompatybilne kasety z tonerem pochodzące od producentów zewnętrznych, ponieważ te wysokiej jakości tonery mogą zdobywać punkty za znacznie niższą cenę. W ten sposób możesz uzyskać niskie ceny za wydrukowaną stronę i trwale obniżyć koszty druku z pomocą drukarki Samsung CLP. Często te kompatybilne kasety z tonerem Samsung CLP są ponownie napełnianymi oryginalnymi kasetami, które są ściśle i stale sprawdzane pod kątem jakości i prawidłowego działania. Możesz bez wahania skorzystać z tego potencjału oszczędności, ponieważ tonery te są również objęte naszą gwarancją.
   

  Możesz również zaoszczędzić pieniądze dzięki nowej jednostce bębnowej Samsung CLP i innym przystępnym cenowo akcesoriom do drukarki


  Dodatkowo, na stronie z artykułami dla Twojego modelu serii Samsung CLP, przedstawiamy Ci kolejne akcesoria, takie jak pasujące jednostki bębnowe Samsung CLP. Te i inne elementy wymienne muszą być regularnie wymieniane, ponieważ przetwarzanie toneru w proszku stopniowo prowadzi do zabrudzenia jednostki bębnowej, a tym samym do obniżenia jakości druku. W tym celu oferujemy kompatybilne jednostki bębnowe Samsung CLP, które są tak samo wysokiej jakości, ale w znacznie niższej cenie. Ponieważ oferujemy również nasze gwarancje na wszystkie jednostki bębnowe, możesz polegać na ich niezawodności. 

  Jeśli producent zaleca, możesz również zakupić od nas wałki grzewcze Samsung CLP lub pojemniki na resztki zużytego toneru do Twojej drukarki laserowej, szczegóły możesz znaleźć na odpowiedniej stronie. Dodatkowo, filtry przeciwpyłowe marki Tesa, odpowiednie do Twojej drukarki Samsung CLP, zapobiegają wydostawaniu się cząsteczek kurzu z drukarki.
TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Bardzo przejrzysty proces zamawiania! Zamówienie, wystawienie faktury i dostawa zawsze przebiegały bez problemów! Dzięki za dobrą robotę!“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 17:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 80%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu