Przewidywany czas dostawy:

Przy zamówieniu w ciągu 5 godz. 41 min.: Wysyłka w następnym dniu roboczym.

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Tanie toner do drukarek Samsung CLX-3305 zamienniki i oryginalne

Kompatybilne tonery dla Samsung CLX-3305

Kompatybilne bębny (zestaw drum) Samsung CLX-3305

 • 16.000 Strony *

  15% Rabat od 4 sztuk
  10% Rabat od 2 sztuk

  Pasuje do wszystkich Samsung CLX-3305 drukarek

  Nr art. CLT-R 406/SEE-K
  Pojemność: 16.000 Strony * / 2,21 Cent za stronę

  (Ten produkt nie zawiera tonera.)

  Netto: 286,99 

  353,00 

  w tym VAT Darmowa wysyłka

  Rabaty ilościowe
  Liczba Cena jednostkowa Oszczędność
  4 300,05 15%
  2 317,70 10%

  Towar dostępny natychmiast!

  Czas dostawy: 1-2 dni roboczych

  Wysyłamy następnego dnia roboczego :
  Zamówienie w ciągu 8 godziny 41 minut

I

Produkty kompatybilne dla Samsung CLX-3305

Oryginalny kasety z tonerem do Samsung CLX-3305

Oryginalne jednostki bębnowe (zestaw drum) Samsung CLX-3305

Oryginalne wyposażenie do drukarek Samsung CLX-3305

Drukarka CLX-3305 marki Samsung – wszechstronne zadania i ergonomiczny wygląd 

Samsung CLX-3305 to prawdziwa oszczędność miejsca w wyrafinowanej, dwutonowej obudowie i przekonuje nie tylko kompaktowymi wymiarami, ale również doskonałą funkcjonalnością 3 w 1. Jako użytkownik korzystasz również z wysokiej jakości kolorów i z bardzo wyraźnych wydruków tekstów i grafik. Dzięki temu wielofunkcyjnemu urządzeniu otrzymujesz do 18 wysokiej jakości czarno-białych wydruków na minutę z doskonałą rozdzielczością 2.400 x 600 dpi. Drukarka o maksymalnej wydajności druku 20.000 stron miesięcznie jest idealna do pracy w biurze domowym lub w mniejszych grupach roboczych.

Samsung CLX-3305 został zaprojektowany tak, aby był łatwy i intuicyjny w obsłudze, więc długa i intensywna analiza instrukcji obsługi będzie zbędna. Drukuj wiele stron na jednym arkuszu, użyj skali szarości lub wydrukuj obraz ekranu i zaoszczędź swój cenny czas. Wszystko to umożliwia Ci przycisk „Print Screen”.

Jednak drukarka CLX-3305 imponuje nie tylko nieskazitelnym drukiem, ale również prezentuje się od najlepszej strony, jeśli chodzi o skanowanie i kopiowanie. Możliwe jest wykonanie do 99 kopii z zoomem od 25 do 400%. Urządzenie wielofunkcyjne oferuje przy tym taką samą szybkość kopiowania, jak zintegrowana drukarka czyli do 18 stron na minutę. Również skaner może zadziwiać rozdzielczością interpolowaną wynoszącą 4.800 x 4.800 dpi. Zarządzanie papierem jest dobrze opracowane, urządzenie posiada bowiem miejsce na wystarczającą ilość papieru, tj. 250 arkuszy, jak również miejsce na 50 kartek wydruków i na ładowanie papieru stroną do zadrukowania skierowaną do dołu.

Innowacyjna technologia marki Samsung („Rendering Engine for Clean Page”) zwiększa ogólną jakość i nadaje Twoim kolorowym wydrukom wyjątkową żywotność. Dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu CLX-3305 punkty kolorów są nanoszone tak precyzyjnie, że unika się na przykład białych krawędzi na obiektach i czcionkach. Cząsteczki kolorów nowych i innowacyjnych tonerów polimerowych są bardziej jednolite niż tonery konwencjonalne. Zostały one opracowane bezpośrednio przez firmę Samsung w celu zapewnienia najlepszych wyników. Wynikiem tego są zatem ostre kontury obrazów i żywe kolory wydruków. Ponadto, zwiększona zawartość wosku poprawia połysk obrazu i zapewnia bardziej trwałe wydruki.

Samsung Easy Colour Manager pomaga tworzyć Ci własne profile kolorystyczne i poprawnie ich używać. Pozwala to na wybór odpowiednich kolorów na przykład logo firmy lub nadanie każdemu wydrukowi cech indywidualnego wykończenia. Ponadto Easy Document Creator może być używany do tworzenia dokumentów cyfrowych w różnych formatach i może być rozpowszechniany za pośrednictwem poczty elektronicznej, faksu lub sieci społecznościowych. 


Zamów w sklepie internetowym toner do drukarki Samsung CLX-3305 i oszczędzaj 

Dla Twojego urządzenia wielofunkcyjnego CLX-3305 firmy Samsung, nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości akcesoria. Oryginalne tonery, jednostki bębnowe i inne materiały eksploatacyjne możesz zamówić w TonerPartnerzy i skorzystać z wyjątkowej oferty rabatowej. Wybieraj pomiędzy tonerami pojedynczymi, jak również opakowaniami podwójnymi lub zbiorczymi. Optymalny stosunek ceny do wydajności jest szczególnie widoczny w cenach za stronę. Oryginalny czarny toner zamówić możesz o pojemności 1.500 stron lub jako opakowanie podwójne.
Tonery w kolorach cyan, magenta i żółty są dostępne dla Twojej drukarki o wydajności 1.000 stron w przypadku wkładu pojedynczego lub w opakowaniu zbiorczym, zawierającym wszystkie cztery kolory, w tym czarny.

Oprócz toneru w różnych kolorach, drukarka laserowa wymaga oczywiście innych akcesoriów, takich jak jednostka bębnowa, pas transferowy i pojemnik na resztki zużytego toneru. Wszystkie te materiały eksploatacyjne są dostępne w naszym sklepie w szczególnie korzystnych warunkach cenowych. Najlepiej zamów je od razu, aby Twoje urządzenie wielofunkcyjne było zawsze optymalnie wyposażone do wszystkich zadań, które mogą się pojawić. 


Kup produkty kompatybilne i czerp korzyści z ich jakości 

Kompatybilne akcesoria do drukarki CLX-3305 firmy Samsung są o wiele tańsze niż materiały oryginalne a jednocześnie przekonują do siebie najwyższą jakością. Jeśli chcesz sprytnie robić zakupy, zamawiaj produkty kompatybilne. Produkty te testowane są przez naszych ekspertów i tylko wtedy, gdy ich wysoka jakość zostanie potwierdzona, wydawana jest pozytywna rekomendacja.

Dla drukarki Samsung CLX-3305 oferujemy wszystkie tonery w kolorach czarnym, magenta, cyan i żółtym o takiej samej pojemności, co tonery oryginalne. Możesz również zamówić u nas jednostkę bębnową i pojemniki na resztki zużytego toneru w wariantach kompatybilnych. Wszystkie produkty kompatybilne są idealnie dopasowane do Twojej drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego i podobnie jak w przypadku produktów oryginalnych, łatwo je wymienić. Jeśli chciałbyś zasięgnąć porady na temat tonerów lub jednostek bębnowych, nasz kompetentny zespół wsparcia technicznego jest zawsze do Twojej dyspozycji.

TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Bardzo przejrzysty proces zamawiania! Zamówienie, wystawienie faktury i dostawa zawsze przebiegały bez problemów! Dzięki za dobrą robotę!“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 17:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 80%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu