Przewidywany czas dostawy:

Przy zamówieniu w ciągu 2 godz. 12 min.: Wysyłka w następnym dniu roboczym.

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Tanie tonery Samsung CLX i tusze do drukarek Samsung CLX zamienniki i oryginalne

 

Wybierz model

Wybierz model
 • https://www.tonerpartnerzy.pl/samsung/
 • Samsung
  Drukarki biznesowe z serii Samsung CLX nie tylko produkują duże ilości wydruków w doskonałej jakości, ale także niezawodnie działają jako kopiarki, skanery lub faksy. Ponieważ urządzenia są zaprojektowane w bardzo różny sposób, akcesoria do nich również się różnią. Dlatego proszę wpisać pełne oznaczenie typu swojego urządzenia, aby znaleźć odpowiednie artykuły. Alternatywnie masz inną możliwość znalezienia w naszym sklepie odpowiedniego toneru Samsung CLX i akcesoriów do tych drukarek. Na tej stronie możesz zobaczyć listę wszystkich modeli serii Samsung CLX, na której możesz łatwo kliknąć na swoje urządzenie. Przeniesie Cię to na stronę produktu, gdzie znajdziesz tylko tonery, jednostki bębnowe i akcesoria do drukarki Samsung CLX - oczywiście wszystko bardzo przejrzyście ułożone dla łatwiejszego wyboru. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. 
   

  Obniżenie kosztów drukowania dzięki niedrogiemu tonerowi Samsung CLX ze sklepu internetowego TonerPartnerzy


  Różne typy i marki kaset z tonerem do Twojej drukarki Samsung CLX możesz najlepiej porównać, patrząc na efektywne koszty druku na stronie produktu. Ustalamy to na podstawie wydajności lub ilości napełnienia toneru, która opiera się na pięcioprocentowym pokryciu strony tonerem, i dane te przeciwstawiamy cenie produktu. 

  Zauważalne jest, że większe ilości toneru skutkują lepszym współczynnikiem kosztów. Równie ważne są ceny, przy czym kompatybilne kasety z tonerem pochodzące od producentów zewnętrznych są zazwyczaj znacznie tańsze. Jeśli chodzi o jakość, tonery te są takiej samej wysokiej jakości jak produkty oryginalne, więc podczas zakupu nie podejmujesz żadnego ryzyka. Często kompatybilna kaseta z tonerem Samsung CLX jest uzupełnionym tonerem oryginalnym. Alternatywne produkty podlegają surowym kontrolom jakości i testom, dlatego nasza trzyletnia gwarancja obejmuje wszystkie oferowane przez nas kasety z tonerem. Możesz więc bez wahania wykorzystać ten potencjał oszczędności, który często procentowo oznacza wysoką liczbę dwucyfrową.
   

  Niedrogie jednostki bębnowe Samsung CLX i przystępne cenowo akcesoria do drukarek pomagają obniżyć koszty


  W celu zapewnienia trwałej jakości druku, jednostka bębnowa drukarki laserowej powinna być wymieniana w konkretnych odstępach czasu. Przetwarzanie proszku toneru podczas procesu drukowania stopniowo prowadzi do zabrudzeń, których nie można usunąć nawet podczas cyklicznego czyszczenia. Ponieważ odstępy czasowe w zależności od modelu jednostki bębnowej Samsung CLX są różne, rekomendację producenta możesz znaleźć pod odpowiednim artykułem. Również tutaj przedstawiamy kompatybilne jednostki bębnowe, dzięki którym możesz znacznie obniżyć całkowite koszty druku. Wszystkie jednostki bębnowe są objęte naszą gwarancją. 

  Dowiedz się również o innych akcesoriach, które prezentujemy dla Twojej drukarki. Na przykład, dla Twoich potrzeb przedstawiamy wałki grzewcze Samsung CLX, pojemniki na resztki zużytego toneru i filtry przeciwpyłowe marki Tesa. Ważne szczegóły dotyczące produktów znajdują się w opisach artykułów. Oczywiście w razie pytań lub wątpliwości możesz również skontaktować się z naszym działem obsługi klienta.
TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„W menu można szybko znaleźć także dodatkowe urządzenie, którego nie używa się często (kompatybilny pojemnik na toner resztkowy).“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 17:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 80%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu