Przewidywany czas dostawy:

Przy zamówieniu w ciągu 5 godz. 34 min.: Wysyłka w następnym dniu roboczym.

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Tanie toner do drukarek Samsung ML-1660 zamienniki i oryginalne

Kompatybilne tonery dla Samsung ML-1660

Oryginalny kasety z tonerem do Samsung ML-1660

Oryginalne wyposażenie do drukarek Samsung ML-1660

Samsung ML-1660: Ultrakompaktowa drukarka laserowa dla uzyskania profesjonalnych wyników wydruku


Ta wyjątkowo mała drukarka ML-1660 firmy Samsung spełnia wszystkie życzenia, co do wydruków i to dla całkowitej satysfakcji użytkowników. Praca z drukarką laserową jest niezwykle prosta dzięki wygodnej funkcji Print-Screen. Jedno naciśnięcie przycisku wystarcza do wielu różnych zastosowań. Dzięki niewielkiej, eleganckiej obudowie ta niewielka, ale stylowa drukarka znajdzie miejsce w dowolnym miejscu, w biurze lub w domu. Cicha praca, wysoka prędkość drukowania i przycisk Soft-Power w Samsung ML-1660 zapewniają maksymalną łatwość użytkowania. Ta drukarka Samsung to naprawdę cud technologii na małą skalę.

Rozdzielczość 1 200 x 600 dpi i prędkość drukowania do 16 stron na minutę zapewniają wyraźny wydruk w rekordowym czasie i zapewniają niezawodność, jaką oferuje drukarka laserowa. Ponadto drukowanie zawartości ekranu jest jeszcze łatwiejsze dzięki przyciskowi Print Screen, bowiem jest on łatwo dostępny na panelu sterowania.

Toner kompatybilny do Samsung MLT-D1042S XXL drukuje oszałamiające 2.500 stron w kolorze czarnym, w wyraźnej jakości i niewiarygodnie niskiej cenie. Jedno naciśnięcie przycisku jest wystarczające abyś mógł w swoich rękach trzymać pożądany i idealny wydruk. Specjalna edycja, wycinanie niechcianych treści z oryginalnych stron internetowych lub dokumentów, staje się dzięki tej funkcji już przestarzała.

Ale drukarka Samsung ML-1660 oferuje jeszcze więcej, ponieważ tutaj do głosu dochodzi również temat efektywności energetycznej. Ta drukarka laserowa jest pod tym względem bardzo dobrze przemyślana i ma osobny przycisk na przedniej części urządzenia HL-1660, który pozwala przejść bezpośrednio w tryb uśpienia. Aby uzupełnić efektywność, brakuje jeszcze tylko odpowiedniego toneru i korzystanie z drukarki będzie rentowne. Z tego powodu TonerPartnerzy oferuje oryginalne tonery do drukarki laserowej w szczególnie korzystnych cenach, ale ma również w sprzedaży kompatybilne materiały eksploatacyjne, tylko w sprawdzonej jakości. 


Mądrze kupuj tanie oryginalne tonery


TonerPartnerzy daje Ci możliwość wyboru pomiędzy wysokiej jakości oryginalnych tonerów i kompatybilnymi akcesoriami odpowiednimi dla drukarki Samsung ML-1660. Oryginalny toner można kupić u nas w dwóch różnych wersjach.

U nas masz dwie możliwości wyboru – po pierwsze możesz otrzymać toner o wydajności 700 stron, a po drugie możesz wybrać większą wersję o pojemności do 1.500 wydruków. Ten ostatni jest szczególnie odpowiedni dla użytkowników o większym zapotrzebowaniu na druk, ponieważ użytkownicy cieszyć się mogą z większych przerw pomiędzy poszczególną wymianą tonerów. Ponieważ oryginalne produkty są dość drogie, pomimo naszych korzystnych obliczeń, TonerPartnerzy oferuje również możliwość zakupu kompatybilnych akcesoriów do drukarek laserowych Samsung ML-1660. 


Dzięki kompatybilnemu tonerowi efektywnie zmniejszysz koszty druku 


Uzyskaj jakość w niskiej cenie dzięki naszym kompatybilnym tonerom. Produkty producentów alternatywnych są równe oryginalnemu tonerowi w dopasowaniu i wysokiej jakości, ale mogą być oferowane znacznie taniej. Powodem tego jest brak znanej marki. Jednak ofercie tej nie towarzyszy gorsza jakość. Kompatybilny toner, który oferujemy, charakteryzuje się wysokim zasięgiem i doskonałym połyskiem koloru.

Kompatybilny toner do drukarki laserowej Samsung ML-1660 osiąga także oszałamiającą liczbę 1.500 stron w niewiarygodnie niskiej cenie. Przekonaj się o doskonałym stosunku ceny do wydajności i zaopatrz się w zapas materiałów eksploatacyjnych do drukarki, aby zawsze mieć pod ręką to, czego potrzebujesz.

Jeśli szukasz więcej informacji na temat toneru i akcesoriów do drukarki Samsung ML-1600, skontaktuj się z naszym kompetentnym serwisem klienta. Chętnie Ci pomożemy!

TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Przejrzysta, łatwa w obsłudze strona internetowa; dobre informacje o produktach, niskie ceny. Jestem już od dłuższego czasu klientem. Jestem bardzo zadowolony z produktów, zwłaszcza ze stosunku jakości do ceny“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 17:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 80%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu