Przewidywany czas dostawy:

Przy zamówieniu w ciągu 6 godz. 00 min.: Wysyłka w następnym dniu roboczym.

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Tanie toner do drukarek Samsung ML-1675 zamienniki i oryginalne

Kompatybilne tonery dla Samsung ML-1675

Oryginalny kasety z tonerem do Samsung ML-1675

Drukuj drukarką laserową ML-1675 – dzięki wygodnej funkcji Print-Screen jest to tak łatwe jak naciśniecie jednego przycisku


Dzięki swojemu ultra kompaktowemu, eleganckiemu wyglądowi, ta mała piękność wszędzie znajdzie swoje miejsce. Inteligentne funkcje, jak na przykład przycisk Print-Screen, sprawiają, że urządzenie ML-1675 jest nie tylko gustowne, ale również nadzwyczaj wydajne. Ciche użytkowanie, wysoka szybkość druku i przycisk Soft-Power drukarki ML-1675 gwarantują maksymalne zadowolenie z użytkowania. Drukarka Samsung ML-1675 – w życiu czasem najlepsze rzeczy mają niewielki rozmiar!

Jedno naciśnięcie klawisza, nic więcej nie jest konieczne. Jedno kliknięcie i nie jest konieczna żadna specjalna obróbka, żadne wycinanie niechcianych zawartości oryginalnej strony internetowej lub dokumentu. Chcesz wydrukować tylko jedną stronę? To otrzymasz tylko jedną stronę! Jedno naciśnięcie klawisza i obraz Twojego pulpitu zostanie dokładnie tak wydrukowany, jak Ty to widzisz. Jeśli klawisz przyciśniesz dłużej niż 2 sekundy, drukarka ML-1675 wydrukuje ostatni obiekt, jaki był widoczny na pulpicie. W końcu możesz w każdej chwili to wydrukować, co tylko chcesz.

Kompatybilny toner Samsung MLT-D1042S XXL drukuje całe, zapierające dech w piersiach, 2.500 stron w kolorze czarnym w idealnie wyraźnej jakości, w niewiarygodnie niskiej cenie, produkt idealny dla osób chętnie oszczędzających w biurze oraz w domu. Funkcja Samsung Anyweb Print sprawia, że drukowanie stron internetowych z Internet Explorer jest teraz łatwo dostępne i proste: wybierz ten element strony internetowej – pojedyncze obrazy, fragmenty tekstu lub całe strony -poprzez Drag & Drop z listwy narzędzi Twojej wyszukiwarki i obrób ten element według swoich wymagań.

Masz już dość poświęcania swojego wartościowego czasu i tym samym produktywności, bowiem musisz czekać na wydruki swoich dokumentów? Dzięki wysokiej szybkości drukarki Samsung ML-1675 (16 stron/minutę dla stron A4, 17 stron/minutę dla formatu listu US) możesz bardzo szybko znów wrócić do swojej pracy. Z kolei dzięki wysokiej szybkości pierwszego wydruku krótszej niż 8,5 sekundy z trybu Standby (FPOT) i imponującej rozdzielczości wynoszącej 1.200 x 1.200 dpi zadowala drukarka ML-1675 zarówno Twoje potrzeby szybkiego wydruku, jak i Twoje życzenie wydruków dobrej jakości.

W dzisiejszych czasach, kiedy biura są coraz bardziej przyjazne środowisku naturalnemu, nie ma już miejsca dla drukarek zużywających ogromne ilości energii. Dlatego drukarka Samsung ML-1675 dysponuje łatwo dostępnym przyciskiem umieszczonym bezpośrednio na przednim polu obsługi urządzenia, tak że jedno przyciśnięcie klawisza i już drukarka znajduje się w trybie oszczędzania. Gotowość do drukowania? Po prostu jedno ponowne przyciśnięcie klawisza i już możesz startować.


Zakupy z głową - toner i inne produkty do drukarki Samsung ML-1675 w sklepie internetowym TonerPartnerzy


Tonery do drukarki Samsung ML-1675 – oznaczają niewiarygodnie wysoką wydajność i niepowtarzalną jakość wydruku. Niezależnie od tego, czy zamówisz produkty oryginalne czy kompatybilne do drukarki ML-1675 marki Samsung w naszym sklepie internetowym, zawsze z użyciem tych produktów otrzymasz niewiarygodne wyniki wydruków. Przy tym kompatybilne tonery są niewiarygodnie tanie, a więc są one idealnym wyborem dla osób szczególnie oszczędnych, które jednocześnie nie chcą rezygnować z jakości.

Robienie zakupów za zapas w sklepie internetowym TonerPartnerzy, czy to tonerów czy też innych materiałów eksploatacyjnych jest szczególnie opłacalne, bowiem wtedy czerpiesz korzyści z naszych bogatych rabatów ilościowych.

Masz pytanie co do toneru do drukarki ML-1675? Nasz serwis klienta chętnie Ci pomoże!

TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Oferta jest przejrzysta, od razu można znaleźć istotne informacje. Całość dopełniają atrakcyjne ceny i promocje.“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 17:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 80%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu