Przewidywany czas dostawy:

Przy zamówieniu w ciągu 5 godz. 58 min.: Wysyłka w następnym dniu roboczym.

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Tanie toner do drukarek Samsung ML-1860 zamienniki i oryginalne

Kompatybilne tonery dla Samsung ML-1860

Oryginalny kasety z tonerem do Samsung ML-1860

Oryginalne wyposażenie do drukarek Samsung ML-1860

Niezwykle mała drukarka zaprojektowana z myślą o Twoich specyficznych potrzebach

Dzięki praktycznej funkcji Print-Screen drukowanie drukarką laserową ML-1860 jest równie szybkie i łatwe jak naciśnięcie jednego przycisku. Wraz z urządzeniem o nazwie ML-1860 Samsung wprowadził mniejszą a przy tym wygodniejszą drukarkę laserową. Ze swoją kompaktową i elegancką konstrukcją drukarka ta pasuje wszędzie. Inteligentne, zintegrowane funkcje, takie jak drukowanie za jednym dotknięciem, sprawiają, że ML-1860 jest naprawdę genialną drukarką.

Najlepsze rzeczy w życiu są czasami małe i poręczne, co udowadnia drukarka Samsung ML-1860. Jedno naciśnięcie klawisza – i to wszystko. Jedno kliknięcie, brak przycinania, dodatkowej edycji, wycinania niechcianych treści z oryginalnych stron internetowych lub dokumentów. Chcesz wydrukować tylko jedną stronę? Bardzo proszę! Po naciśnięciu przycisku, drukowana jest zawartość ekranu. Naciśnij i przytrzymaj przycisk przez ponad dwie sekundy, a ML-1860 wydrukuje ostatnie aktywne obiekty z ekranu.

Koniec z marnowaniem Twojego czasu, a przy tym z zaniżaniem produktywności, podczas oczekiwania na dokumenty z drukarki. Dzięki dużej prędkości druku urządzenia Samsung ML-1860 (18 stron A4 na minutę) nie tracisz już swojego cennego czasu. Drukarka Samsung ML-1860 drukuje pierwszą stronę w zaledwie 8,5 sekundy w imponującej rozdzielczości 1.200 x 1.200 dpi - spełniając Twoje oczekiwania dotyczące szybkości i jakości.

Twojej pracy przy biurku nie powinny zakłócać niepotrzebne dźwięki. Dlatego drukarka Samsung ML-1860 została zaprojektowana tak, aby poziom hałasu podczas drukowania wynosił poniżej 50 dBA. To ciszej niż szum lodówki podczas pracy! Drukarka biurkowa, która wykonuje swoją pracę, podczas gdy Ty możesz skupić się na swoich zadaniach? To jest po prostu cool!

W dzisiejszym przyjaznym środowisku otoczeniu biurowym nie ma już miejsca na drukarki marnujące energię. Dlatego właśnie drukarka Samsung ML-1860 ma łatwo dostępny przycisk włączania zasilania bezpośrednio z przodu obudowy, tak abyś poprzez naciśnięcie przycisku mógł przełączyć swoje urządzenie w tryb oszczędzania energii. Chcesz znów coś wydrukować? Po prostu naciśnij ponownie przycisk i już urządzenie jest gotowe do pracy!
 

Szeroka gama tonerów i innych akcesoriów do drukarki Samsung ML-1860

Chcesz zamówić oryginalny toner lub kompatybilne akcesoria do drukarki Samsung ML-1860? Decyzję podjąć musisz oczywiście sam. My w TonerPartnerzy wiemy, że kompatybilne tonery nie są w żaden sposób gorsze od ich oryginalnych odpowiedników, a przy tym te pierwsze są cenowo niezwykle przystępne. Zakup produktów kompatybilnych to dobry sposób, aby zmniejszyć koszty, osiągając przy tym wysoką jakość druku. Aby zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy, warto abyś zamówił więcej sztuk tego samego toneru lub innych materiałów eksploatacyjnych w naszym sklepie internetowym i skorzystał z bogatych rabatów ilościowych i bezpłatnej wysyłki.

Z niecierpliwością czekaj na szybką dostawę zamówienia, ponieważ tonery Samsung i inne akcesoria do ML-1860 wysyłane są zazwyczaj w tym samym dniu.

TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Łatwy proces zamówienia, szybka dostawa. Ponadto dobry stosunek jakości do ceny dostarczonych artykułów. Jeśli chodzi o jakość, to nie mam żadnych zastrzeżeń.“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 17:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 80%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu