Przewidywany czas dostawy:

Przy zamówieniu w ciągu 6 godz. 21 min.: Wysyłka w następnym dniu roboczym.

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Tanie toner do drukarek Samsung SCX-3400 zamienniki i oryginalne

Kompatybilne tonery dla Samsung SCX-3400

Oryginalny kasety z tonerem do Samsung SCX-3400

Oszczędne drukowanie – wysoka wydajność i szybkość: Samsung SCX-3400


Jednocześnie czerpiesz korzyści z prostej obsługi, szybkiego druku i dużej ilości przydatnych technologii. W tym przyjazne środowisku naturalnemu funkcje One-Touch-Eco oraz Easy Eco Driver, dzięki którym możesz oszczędzać swoje pieniądze. Jeśli już mowa o oszczędzaniu: kompaktowa i gustowna drukarka SCX-3400 oszczędza na dodatek miejsce w Twoim biurze.   

Z zastosowaniem kompatybilnych tonerów Samsung MTL-D 101 S/ELS drukujesz do 1.500 stron czarno-białych – bez straty na jakości i w odczuwalnie niższej cenie niż produkty markowe. Tonery te produkowane są pod ścisłą kontrolą i jakościowo w niczym nie odbiegają swojej konkurencji. Poprzez przyciśnięcie jednego klawisza uaktywniona zostaje przyjazna środowisku funkcja One-Touch-Eco i drukarka automatycznie ustawia różne funkcje na wariant przyjazny środowisku naturalnemu. Od funkcji oszczędności toneru aż po druk dwustronny – drukarka nastawia się na oszczędność energii i dalej dostarcza profesjonalne wydruki.

Procesy wydruku są proste w obsłudze dzięki funkcji Samsung EasyPrint Manager. Każdy szczegół, od poziomu ilości toneru i potwierdzenia wykonywania pracy aż do ustawienia urządzenia i zamówień on-line, zostaje zapisany w łatwym w obsłudze programie. Przycisk Print-Screen drukarki SCX-3400 – umieszczony w łatwo dostępnym miejscu – umożliwia Ci szybki i łatwy wydruk zawartości pulpitu, również jeśli aktualnie nie siedzisz na swoim miejscu pracy. Chcesz wydrukować tylko jedną stronę? W takim razie otrzymasz tylko tą jedną stronę! Jedno naciśnięcie przycisku i zawartość pulpitu zostanie dokładnie tak wydrukowana, jak sobie tego życzysz. Jeśli przyciśniesz przycisk dłużej niż dwie sekundy, drukarka SCX-3400 wydrukuje ostatni obiekt, jaki znajdował się na pulpicie.   

Funkcja 3-w-1- drukarki SCX-3400 sprawia, iż przebieg pracy jest racjonalny i troszczy się o to, aby proces wydruku przebiegał tak wydajnie, jak to tylko możliwe. Drukowanie, kopiowanie i skanowanie – drukarka SCX-3400 jest niewiarygodnie elastycza i optymalnie wyposażona dla nowoczesnej pracy codziennej. 


Zamów w sklepie internetowym toner do drukarki Samsung SCX-3400 i oszczędzaj 


Tanie drukowanie bez konieczności rezygnacji z jakości? Z TonerPartnerzy nie jest to żadnym problemem, bowiem nasz sklep internetowy w swoim asortymencie obok oryginalnych tonerów pierwszej jakości prowadzi również sprzedaż produktów kompatybilnych i innych materiałów eksploatacyjnych do Twojej drukarki Samsung SCX-3400. Kompatybilne tonery i inne produkty – to Twój sposób na minimalizację kosztów i zapunktowanie wspaniałą perforacją.

Oczywiście TonerPartnerzy potrafi jeszcze więcej, bowiem nasz sklep internetowy oferuje Ci bogate rabaty ilościowe na Twój zakup. W przypadku zaistnienia problemów lub powstania pytań z zakresu tonerów i akcesoriów do drukarki Samsung SCX-3400 możesz zwrócić się do naszego kompetentnego biura obsługi klienta. Oprócz tego jeszcze więcej korzyści daje Ci możliwość łatwej i pewnej zapłaty, jak również ekstra szybkiej dostawy tonerów, jednostek bębnowych i innych materiałów eksploatacyjnych do Twojej drukarki Samsung SCX-3400.

TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Pozytywy: szybka dostawa w ciągu jednego dnia od zamówienia, atrakcyjne ceny i płatność na fakturę z odroczonym terminem płatności – mam 65 lat i nie mam możliwości dokonania płatności elektronicznej.“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 17:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 80%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu