Przewidywany czas dostawy:

Przy zamówieniu w ciągu 0 godz. 56 min.: Wysyłka w następnym dniu roboczym.

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Tanie tonery Samsung SCX i tusze do drukarek Samsung SCX zamienniki i oryginalne

 

Wybierz model

Wybierz model
 • https://www.tonerpartnerzy.pl/samsung/
 • Samsung
  Wszechstronne modele serii Samsung SCX przekonują nie tylko jakością druku i niezawodnością, ale są również wszechstronnymi urządzeniami biznesowymi. Dzięki swojej wielofunkcyjności są one polecane do biur, ponieważ mogą być również używane jako kopiarki, skanery i faksy. W zależności od modelu dostarczają one wydruki czarno-białe ale też kolorowe, dlatego przy wyborze akcesoriów należy zwrócić szczególną uwagę na dokładne oznaczenie swojego urządzenia. 

  Aby upewnić się, że nie zamawiasz produktów, które nie są odpowiednie dla Twojego modelu drukarki, skorzystaj z listy po prawej stronie. Możesz tam, za pomocą kliknięcia myszką, po prostu wybrać swoją drukarkę Samsung SCX. Następnie zostaniesz przekierowany na stronę produktów, gdzie znajdziesz wszystkie odpowiednie tonery Samsung SCX, jednostki bębnowe, a także odpowiednie akcesoria do drukarek idealnie dopasowane dla Twojego modelu urządzenia. 
   

  Używaj toneru Samsung SCX ze sklepu internetowego TonerPartnerzy, aby zmniejszyć swoje wydatki


  Skorzystaj z okazji, aby wybrać optymalną kasetę z tonerem idealną dla Twoich potrzeb drukowania, z naszej szerokiej gamy oryginalnych i kompatybilnych kaset z tonerem. Ponieważ tonery mają zazwyczaj różną wydajność, a tym samym różną pojemność, przedstawiamy Ci dane, które umożliwią porównywanie różnych produktów. Stosunek kosztów, tj. efektywny koszt wydruku na stronę, odnosimy do przeciętnego pokrycia strony tonerem wynoszącym pięć procent, jak ma to zwykle miejsce w przypadku drukowania dokumentów tekstowych. W ten sposób przekonasz się, że tonery o większej wydajności sprawiają, że drukowanie jest bardziej opłacalne.

  Ponadto, dzięki kompatybilnym kasetom z tonerem możesz obniżyć cenę bez konieczności rezygnacji z jakości. Dzieje się tak, ponieważ jakość kompatybilnej kasety z tonerem Samsung SCX z naszej oferty jest zawsze tak samo wysoka, jak odpowiadającego jej produktu oryginalnego firmy Samsung, a te produkty kompatybilne również podlegają najsurowszym kontrolom i testom funkcjonalnym. Potencjalne oszczędności w wysokości znacznie powyżej połowy kosztów produktów oryginalnych są w poszczególnych przypadkach możliwe. Ponadto oferujemy trzyletnią gwarancję na wszystkie kasety z tonerem, dzięki czemu możesz się zorientować co do wydajności toneru. 
   

  Pomóż obniżyć koszty dzięki przystępnym cenowo jednostkom bębnowym i innym akcesoriom do drukarek Samsung SCX


  Dzięki naszemu asortymentowi obejmującemu dodatkowe produkty, takie jak wałki grzewcze Samsung SCX i jednostki bębnowe, zapewniamy Ci wszystkie elementy wymienne, które powinny być regularnie wymieniane ze względu na stopniowe gromadzenie się zanieczyszczeń spowodowanych przyczynami technicznymi. Bębny do urządzenia Samsung SCX możesz zmienić w kilku prostych krokach, jakie znajdziesz w odpowiedniej instrukcji obsługi. Ponieważ jesteśmy również przekonani o wysokiej jakości kompatybilnych jednostek bębnowych, gwarancja dotyczy wszystkich jednostek bębnowych oferowanych w naszym sklepie.

  Prosimy również o zapoznanie się z pojemnikami na resztki zużytego toneru Samsung SCX oraz filtrami przeciwpyłowymi, które chcielibyśmy Ci polecić. Filtry te chronią środowisko drukarki Samsung SCX i nie wpływają na cyrkulację powietrza. Jeśli są brudne, można je łatwo zutylizować, razem z odpadami domowymi. W razie jakichkolwiek pytań technicznych prosimy o kontakt z naszym przyjaznym personelem.
TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Podczas wyszukiwania produktów zawsze szybko znalazłam to, czego szukałam. Cena jest bardzo dobra. Rejestracja była łatwa i szybka.“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 17:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 80%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu