Przewidywany czas dostawy:

Przy zamówieniu w ciągu 0 godz. 54 min.: Wysyłka w następnym dniu roboczym.

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Tanie tonery Xerox ColorQube i tusze do drukarek Xerox ColorQube zamienniki i oryginalne

 

Wybierz model

Wybierz model
 • https://www.tonerpartnerzy.pl/xerox/
 • Xerox
  Od dziesięcioleci Xerox jest jednym z najważniejszych producentów drukarek i kopiarek na świecie. Jednak dzięki stosunkowo nowej serii Xerox ColorQube, firma zyskała sławę.

  Dzieje się tak dlatego, że ta wciąż nowoczesna seria wykorzystuje innowacyjny system druku, którego nigdy wcześniej nie widziano w tej formie. Podczas gdy w przeszłości producent koncentrował się głównie na drukarkach i kopiarkach z technologią laserową, drukarki z serii Xerox ColorQube są eksploatowane z użyciem nowego, wysokiej jakości tuszu stałego. Ma to pewne istotne zalety w porównaniu z konwencjonalnym tuszem, a także z proszkiem toneru. Po pierwsze, ten stały atrament praktycznie eliminuje powstawanie zanieczyszczeń podczas wymiany materiałów eksploatacyjnych - każdy, kto kiedykolwiek rozsypał proszek toneru lub rozlał atrament do drukarki, będzie wdzięczny za ten innowacyjny produkt. Co więcej, ten specjalny stały atrament nie wymaga kartridży ani wkładów, lecz jest wkładany do drukarki Xerox ColorQube w tzw. kostkach. Nie psuje się i jest bardzo ekonomiczny w użyciu. I wreszcie, co nie mniej ważne, możesz go używać do wykonywania nadruków w absolutnie jasnych, wyrazistych kolorach, które są szczególnie trwałe.

  Możesz również obniżyć koszty druku przy użyciu atramentów stałych Xerox ColorQube Stix, jeśli zamówisz te i inne akcesoria do drukarki teraz w naszym sklepie internetowym TonerPartnerzy. A wszystko dlatego, ponieważ oferujemy Ci doskonały stosunek ceny do wydajności.
   

  Kup atrament stały i elementy wymienne do drukarek Xerox ColorQube w stałej, niskiej cenie


  Ponieważ technologia drukarek Xerox ColorQube jest wciąż nowa, nie ma jeszcze kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych do tych drukarek. Oznacza to, że w naszym sklepie oferujemy Ci tylko oryginalne atramenty stałe Xerox ColorQube Stix. Są one jednak w niskiej cenie, co pozwala na znaczne oszczędności na kosztach druku.

  Przekazujemy Ci nasze korzyści zakupowe i szczególnie korzystnie cenowo kalkulujemy atrament stały Xerox ColorQube. Oczywiście możesz otrzymać od nas kostki atramentu we wszystkich dostępnych kolorach. Z reguły są to paczki zawierające kilka jednostek. Wydajność z pokryciem pojedynczej strony atramentem wynoszącym 5 procent oraz cena wydruku pojedynczej strony przy takim pokryciu są podane przy każdym produkcie.

  Ponadto dostarczamy Ci również oryginalne akcesoria do drukarek Xerox ColorQube dla różnych modeli z tej serii. Są to m.in. zestawy serwisowe, które są dostępne w kilku wersjach. Dostarczamy również drut introligatorski do urządzeń Xerox ColorQube. Również te oryginalne akcesoria do drukarek Xerox ColorQube oferujemy w bardzo rozsądnych cenach, dzięki czemu możesz jeszcze bardziej obniżyć swoje koszty druku.
   

  Zawsze zamawiaj właściwe atramenty stałe Stix i materiały eksploatacyjne do drukarek Xerox ColorQube 


  Aby ułatwić Ci znalezienie odpowiedniego atramentu stałego do Twojej drukarki Xerox ColorQube, poprowadzimy Cię do właściwych produktów w naszym sklepie. Po prostu kliknij na żądany model urządzenia z listy na tej stronie. Na stronie, która się pojawi, znajdziesz nie tylko stałe atramenty, ale także akcesoria pasujące do drukarek Xerox ColorQube - wszystkie wyraźnie wyszczególnione i opatrzone wszystkimi ważnymi szczegółami produktu. Jeśli w przyszłości będziemy w stanie zaoferować kompatybilne atramenty stałe do drukarki Xerox ColorQube, znajdziesz je na naszej liście produktów.
TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Menu jest zrozumiałe dla każdego laika, dzięki niemu można błyskawicznie znaleźć szukany artykuł. Zamówienie też nie jest skomplikowane. Super.“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 17:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 80%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu